Neler Yeni

Bilgisayar geçici bi heves midir?

TahinPekmez

80+ Silver
İçinde sevgi yoksa hevestir, sevgiye yönel. O sana doğru yolu gösterecektir. Kendimi bildim bileli bu tarz elektronik parça ve pc lere merakım vardı hiç sıkılmıyorum çatır çatır oynuyorum 2 evladım var. İş var. Hepsini seviyorum ❣️❣️❣️🥰🥰🥰😚😚

java

80+ Bronze
Sistem Almak güzeldir evinde bir bilgisayar olması güzel bir şey ama bir süre sonra oyunlardan cidden sıkılıyorsun.

Ben mesela laptop almıştım 2 ay güzelce oynadım şimdi ise hala bilgisayarı kullanıyorum ama oyun oynamıyorum.

Reindi

80+ Silver
büyük bir hevesle topladığım 5600&3060 sistemi sadece video izlemek için kullanıyorum arada sirada bi oyun açıp oynayacağım da ooo

Yusufya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
563
İsim
Yusuf H.
Instagram
yhzltrk
Steam
yusufya
Discord
Youfi#1616
Arkadaşlar bilgisayar toplamayı düşünüyordum ama 12-13K gibi bi para verip birkaç ay sonra bırakırım diye tereddütteyim. Evde eski bi laptobum var ve geforce now üzerinden ets 2 oynuyorum. Başka oyunlar pek sarmıyor beni eskisi kadar. Sizce sistem toplamak geçici bi heves mi? 3-4 ay boyunca maaşı biriktirip sistem almak pişmanlık mıdır?
3. seneme gireceğim şu bilgisayarlarla, hala ilk günkü gibi sadece oyun oynamasına değil parçalarıyla dahil haşırneşirim ve gayet te mutluyım.

Triple

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Mahmut Kan
7 yaşımdan beri konsol olsun bilgisayar olsun oynuyorum hâlâ da sıkılmadım ki sıkılmam da beklediğim oyunlar var daha
Edit : 18 yaşındayım

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Alperen Çetin
Arkadaşlar yorumlarınızı hayretle okudum, 27 yaşındayım 10 yaşımdan beri pc ile haşır neşirim sadece üniversitede 4 sene playstation kullandım. Çok şükür şimdi bir işim var bir eşim var fırsat bulduğum her an oyun oynuyorum. Zamanınızın kıymetini bilin. Eskiden pc başına oturup da saatlerce hikayeli oyunlar oynardım artık zaman bulamıyorum. Zamanınız varken tadını çıkartın ✋

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
8-9 senedir PC ile uğraşıyorum hobi olarak evimde birden fazla PC oldu son 1 senedir işten fırsat bulamıyorum artık evde PC de yok olsada zamanım pek yok arıyor muyum dersen hayatım yine devam ediyor hatta daha çok eğitim programlarına yöneldim onlarla vakit geçiriyorum

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
10 yıldır geçmedi bu heves

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar bilgisayar toplamayı düşünüyordum ama 12-13K gibi bi para verip birkaç ay sonra bırakırım diye tereddütteyim. Evde eski bi laptobum var ve geforce now üzerinden ets 2 oynuyorum. Başka oyunlar pek sarmıyor beni eskisi kadar. Sizce sistem toplamak geçici bi heves mi? 3-4 ay boyunca maaşı biriktirip sistem almak pişmanlık mıdır?
Kişiden kişiye değişir, bazıları 2 günde sıkılır bazıları hiç sıkılmıyor.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,108
İsim
Emre Zengin
Bence değil, ben yıllardır kullanıyorum bu sene YKS'den dolayı oyunları komple bıraktım ama inşallah seneye tam gaz devam :D.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün

@✓Arda Sen ne diyorsun bu konuda​

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1

@✓Arda Sen ne diyorsun bu konuda​

Engin fikirlerimi belirtmek isterim.
Bilgisayar dediğimiz alet sadece oyundan ibaret değildir. Günlük hayatta ki işlerimize de çok büyük oranda yardımcı olur. Sunum yapacağımız zamanlar mobile göre çok daha profesyonel sunumlar yapabiliriz. Faydaları saymakla bitmez. Sadece oyun oynayan insanlar için geçici heves olabilir ama direkt bilgisayarı baz alırsak geçici heves değildir demek istiyorum.
Saygılar...
Arda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,059
Üyeler
140,757
Son üye
Adnan27