Neler Yeni

Bilgisayar geçici bi heves midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
.
Arkadaşlar bilgisayar toplamayı düşünüyordum ama 12-13K gibi bi para verip birkaç ay sonra bırakırım diye tereddütteyim. Evde eski bi laptobum var ve geforce now üzerinden ets 2 oynuyorum. Başka oyunlar pek sarmıyor beni eskisi kadar. Sizce sistem toplamak geçici bi heves mi? 3-4 ay boyunca maaşı biriktirip sistem almak pişmanlık mıdır?

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Arkadaşlar bilgisayar toplamayı düşünüyordum ama 12-13K gibi bi para verip birkaç ay sonra bırakırım diye tereddütteyim. Evde eski bi laptobum var ve geforce now üzerinden ets 2 oynuyorum. Başka oyunlar pek sarmıyor beni eskisi kadar. Sizce sistem toplamak geçici bi heves mi? 3-4 ay boyunca maaşı biriktirip sistem almak pişmanlık mıdır?
Bunalımdasın bence. Ben de oyunlardan sıkılmaya başlamıştım pcyi upgrade edince bi gaz geldi bir kaç oyun yükledim oynuyorum baya

Mazael

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Alperen Ayna
bak bence bir hobi edin bilgisayar al apu bi tane yanına mesela elektro gitar al tek başına bilgisayar aşırı sıkıcı oluyor keşke daha düşük bi pc alıp bass gitarımı yenileseydim diyorum şu anda

SametSW

80+ Bronze
eskiden diyordum benimde bilgisyarım olsa bende oynasam falan sonra aldım koşede duruyor arada sırada cs valo atıp kapatıyorum

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,072
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
Totalde 45klık setupum var topladıktan sonra sürekli garantiye felan gitti sistemim derken oyun hevesim kaçtı, onun dışında pek heyecanlanmadım bence geçici bir heves ama yinede olmazsa olmuyor her eve bi sistem lazım gibi :D

Livaković

80+ Silver
eğer normal oyun için alacaksanız 6 ay kadar aktif deli gibi kullanırsınız sonradan salmaya başlarsınız ama hedefleriniz varsa ikinci meslek olarak yayıncılık ozaman hem zevk alırsınız hemde işiniz olur ben ikinci meslek olarak yayıncılık yapacağım

Tatarcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Alişan
Benim anladığım kendinizi yalnız hissediyorsunuz uğraş bir şey arıyorsunuz kendinize size tek önereceğim şudur
sizi ne mutlu ediyorsa ona yoğunlaşın örnek verim benim hayatım baya bir zor geçiyor o yüzden kendimi işten gelince direk bilgisayara veriyorum
artı psikiyatri yardımı alıyorum bilgisayar sizi rahatlatacaksa toplayın ama 1 2 ay sonra sıkılacaksanız 12 bini çöpe atmayın

Rulep

80+ Gold
önceliklerin değişirse sıkılırsın

TahinPekmez

80+ Silver
Bir Enes kirazoglu değilsen hevesin biter.

cukumera21

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Hasan Kaya
Ben küçüklüğümden beri pc hayali kuruyordum sadece 5 6 ay hevesle oynadım sonrası sıkıntı.

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Zaten bir laptop'un varsa ve düzgün çalíşıyorsa, boşa harcamış olursun paranı. 15000 liraya toplayacağın bir bilgisayar da zaten çok şey fark ettiren bir cihaz olmaz. Evinde yer işgal eder sade.

Bent Lark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Burak
Instagram
@burakulata
FPS , Story tarzı oyunları oynar mısınız ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,228
Üyeler
140,790
Son üye
Guti14
Top Bottom