Neler Yeni

Bilgisayar kasam eski olmasına rağmen iyi mi?

Rotiard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus
Yaklaşık 11 yıldır kullandığım bir bilgisayar kasam var. Çok iyi bir kasa değil markası Cooler Master fakat sistem parçaları bence idare eder gibi duruyor.

Bu konuyu kasanın eski olmasına rağmen iyi bir şekilde çalışabilme kapasitesinin olduğunu öğrenmek için açtım

sistem:

İşlemci: İntel i5 işlemci 2.60GHz 2.59 GHz
64 bit işlemci sistemi
8 GB RAM
1 GB ekran kartı

kasam dediğim gibi eski fakat bu parçalar eski olmasını örtpas edip iyi bir performans yakalamasına vesile olabilir mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ömer kerem
Yaklaşık 11 yıldır kullandığım bir bilgisayar kasam var. Çok iyi bir kasa değil markası Cooler Master fakat sistem parçaları bence idare eder gibi duruyor.

Bu konuyu kasanın eski olmasına rağmen iyi bir şekilde çalışabilme kapasitesinin olduğunu öğrenmek için açtım

sistem:

64 bit işlemci sistemi
8 GB RAM
1 GB ekran kartı

kasam dediğim gibi eski fakat bu parçalar eski olmasını örtpas edip iyi bir performans yakalamasına vesile olabilir mi?
Vesile olamaz kardeşim Minecraft oynarsın

ConquerorXIV

80+ Gold

sistem:

64 bit işlemci sistemi
8 GB RAM
1 GB ekran kartı

ne olduğunu tam yazmamışsın işlemci muhtemelen i5 2500 +8ram mutlaka lazım ve 2gb hd7850 veya muadili bir kart takarsan biraz iş yapan bir sistem olur.

bu arada iyi bir performans yakalaması derken? muhtemelen ddr3 çok eski bir sistem ne yapacağına bağlı yani günlük işler film video gibi diyorsan ssd takman yeterli olur ama yok valo cs basit fps oyunları oynatsın dersen dediklerimi yapman lazım

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Yunus Kocabay
hocam sizin için iyi midir drop yaşar mıyım yaşarsam sıklıkla Yaşar mıyım?
Drop derken ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sizin için iyi midir drop yaşar mıyım yaşarsam sıklıkla Yaşar mıyım?
Benim için kötü ama az da olsa oyun oynarsın. Hangi oyun olduğuna bağlı. Bendede var eski pc de ondan söylüyorum.

Rotiard

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Drop derken ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim için kötü ama az da olsa oyun oynarsın. Hangi oyun olduğuna bağlı. Bendede var eski pc de ondan söylüyorum.
valoda 100 fps almak için ne gibi bir ek yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
kemal kılıçdaroğlu
60bile zor valorant için gpu belli değil sadece 1gb yazmışsın cpuda belli değil i5 ama hangi i5? detaylı yazarsan ortalama bişe söyleyebiliriz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,515
Üyeler
155,582
Son üye
Samsunlu61..16
Top Bottom