Neler Yeni

Çözüldü✓ BİLGİSAYAR KASASINI KENDİM YAPACAM

Aali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ali
Kasa fiyatları yüksek hele hele güzel fanlı bir kasa almak daha da pahalı bundan dolayı da kendi kasamı kendim yapmak istiyorum. Sizce bu fikir yapılır mı?

Aali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sence hangi malzeme daha iyi olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapılabilir ama satılan kasalardan daha pahalıya patlayabilir.
ben biraz araştırdım usb portu, açma kapama butonu ve argb fan portu = 120tl aliexpressten alıcam diğer kasanın fanları 150tl çerçevesi ise eğer alüminyum yaparsam 200tl ahşap yağarsam elimde malzeme var

Banxtre

80+ Gold
En İyi Cevap
21
Dahası  
Reaksiyon skoru
18,044
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret
  • Beğen
Reaksiyonlar: Aali

Özgürcan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
sence hangi malzeme daha iyi olur

ben biraz araştırdım usb portu, açma kapama butonu ve argb fan portu = 120tl aliexpressten alıcam
hava akısı kotu olan kasayı ucuza alıp kendın modıfye ederek hava akısını saglarsın cogu kasada argb var zaten desteklıyor anakarında da gırıs varsa yoksa kasanın kendı modlarını uygularsın yıne sana kalmıs

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
çok güzel bi fikir hatta ahşaptan bile yapabilirsin parçalara göre ama biraz uğraştırır marangoz da fazla para isteyebilir

• Beğen

Aali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ali
çok güzel bi fikir hatta ahşaptan bile yapabilirsin parçalara göre ama biraz uğraştırır marangoz da fazla para isteyebilir
elimde kesip biçmek için malzeme var. hatta fan yuvalarını açmak için yuvarlak bir alet var

eğer yaparsam size fotosunu atarım.

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
elimde kesip biçmek için malzeme var. hatta fan yuvalarını açmak için yuvarlak bir alet var
sıkıntısı şu yerlerini tam santimetresine kadar yapman lazım birde yanlış yeri kestinmi yeniden yapmak zornda kalırsın illaki kasa alamam diyosan uzay sistem kullan idarelik

• Beğen

Aali

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Ali
sıkıntısı şu yerlerini tam santimetresine kadar yapman lazım birde yanlış yeri kestinmi yeniden yapmak zornda kalırsın illaki kasa alamam diyosan uzay sistem kullan idarelik
search bunu yapmaya çalışacağım ama rengi birebir aynı olmayacak bunu almamamın sebi ise 700tl ve hava akışı az ben kasanın önünü corsair cyrstal 465x gibi yapmayı düşünüyorum ve altta ki psu sun yanına fan bölmesi yapacağım

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
search bunu yapmaya çalışacağım ama rengi birebir aynı olmayacak bunu almamamın sebi ise 700tl ve hava akışı az ben kasanın önünü corsair cyrstal 465x gibi yapmayı düşünüyorum ve altta ki PSU sun yanına fan bölmesi yapacağım
aynn yaparsın ama gözkararı yapma metre ile ölç

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,048
Üyeler
145,095
Son üye
Force00