Neler Yeni

incehesap güvenilir mi?

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,923
İsim
Emir
oyun bilmem açıkcası oyun oynayacak pek vaktim olmuyor ama oynarsam klasik cs go tarzı şeyler oynarım o yüzden onlarda da 1080p oluyor galiba ama benim işim 3d modemmele üzerindne robotik kodlama yani solidwork üzerinden plc ve c# üzerine pyhton falan derken bir ton kod çalışacak o yüzden sağlam bir bilgisiyara ihtiyacım var
onlar için nvdı ekran kartı fakat işlemci olarak ne bılmıyorm @MuratTheFounderOfGariban abi bakar msn rica etsem
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/urun/3295...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ işlemci 5 5600 yapıp alablrsn bence su an kasa ve psu cok kaliteli

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm
öyle bir bütçeye çıkacaksan en azından böyle bir sistem al kankam

İşlemci Anakart ve Ram'e dokunma yanına da ek olarak soğutucu alırsın 33-34 bine gelir
SSD: XPG GAMMIX S70 BLADE 1TB 7400/6800
Kasa: 750w 80+ Gold (650w yeter ama ileriye dönük olsun)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
eray karabacak
öyle bir bütçeye çıkacaksan en azından böyle bir sistem al kankam

İşlemci Anakart ve Ram'e dokunma yanına da ek olarak soğutucu alırsın 33-34 bine gelir
SSD: XPG GAMMIX S70 BLADE 1TB 7400/6800
Kasa: 750w 80+ Gold (650w yeter ama ileriye dönük olsun)
ram çok kötü be usta kurtarmaz o beni

............d

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
inan bilmiyoıum
merhabalar kendim incehesaptan bir sistem alacağım ve alacağım sistem maalesef ucuz bir şey değil kendi mağazalarından almak istiyordum ama kendileri mağazalarında satış yapmıyormuş anladığım kadarıyorla o yüzden sadece internetten alınabiliyormuş bu da beni tedirgin etti malum ülkemizde bir takım olaylar olmuyor değil ki beni en çok korkutanlardan biride kargo şirketleri ve bunun kargoda yaşacağı süreç ama kargo bir yana incehesap için bazı sitelere ve yorumlara baktığımda çok olumlu bir şey göremedim o yüzden daha önce alışveriş yapmış veya sistem almış arkadaşlar bana bir fikir verirmisiniz ne yapmalıyım sizce
buda sorumu tabii ki güvenilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,362
Üyeler
145,599
Son üye
ShifttTTusu
Top Bottom