Neler Yeni

bilgisayar kendi kendine reset atıyor

jouly

80+ Bronze
arkadaşlar ramler ifelan çoğu şeyi tek tek denedim olmuyor herkes farklı bişey diyor hepsini yaptım ramlerin memtestine kadar yaptım olmuyor.2 hafta önce komple söktüm tozlarını aldım onadn sonra 2 hafta olmamaya başladı lakinbu gün yine oldu tozdan felan değildir arkadaşlar sıyırıcam artık kafayı lütfen bana biri yardım etsin ya termal macun felan her şey yeni
ekran kartım yok pc apu allah için biri bana yardım etsin sıyırma noktasına ulaştım..

SinanFx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
SinanFx
Sitem Özelliklerini tamamen paylaşırmısın PSU gücü az kalabilir diycektim ancak ekran kartın yoksa onunla alakasız lütfen sistemini açıkca yazarmısın ?

Yağız 111

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Yağız Güngör
psu yetersiz kalıyor olabilir mi

emmi

80+
arkadaşlar ramler ifelan çoğu şeyi tek tek denedim olmuyor herkes farklı bişey diyor hepsini yaptım ramlerin memtestine kadar yaptım olmuyor.2 hafta önce komple söktüm tozlarını aldım onadn sonra 2 hafta olmamaya başladı lakinbu gün yine oldu tozdan felan değildir arkadaşlar sıyırıcam artık kafayı lütfen bana biri yardım etsin ya termal macun felan her şey yeni
ekran kartım yok PC APU allah için biri bana yardım etsin sıyırma noktasına ulaştım..
Merhaba , Sanırım Senin Dahili Grafik Kartından Kaynaklı Bir Problem veya PSU'Dan Kaynaklı Bir Durum.
İlk Olarak Tavsiyem..;
Varsa Başka Bir PSU İle Denemen , İkinci Seçenek Ekran Kartı(1000/1) Kalıyor.
Tabi Ki , Macunları Yenileyip Tozları Temizlediğini Varsayarsak.

Son düzenleme:

jouly

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sitem Özelliklerini tamamen paylaşırmısın PSU gücü az kalabilir diycektim ancak ekran kartın yoksa onunla alakasız lütfen sistemini açıkca yazarmısın ?
ryzen 3 2200g
4+4 gskill 2666 mhz
gıgabyte a320 hd2
powerboost kasa ve psu (500w)
evet ekran kartı yok
1 tb hdd
240 gb ssd
Mesaj otomatik birleştirildi:

PSU yetersiz kalıyor olabilir mi
aga ekran kartı yok 500 w yetmesi lazım

ErenTrkmn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Eren Türkmen
ekran kartım yok PC APU allah için biri bana yardım etsin sıyırma noktasına ulaştım..
aga ben de bugün aynı böyle konu açtım ama ben de ekran kartı var bi ramlarin uçlarını felan silgiyle sil.Benim ki herşeyi yaptım ama devam ediyodu kendisi düzeldi ama ben oyunu açınca oluyodu böyle.

jouly

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aga ben de bugün aynı böyle konu açtım ama ben de ekran kartı var bi ramlarin uçlarını felan silgiyle sil.Benim ki herşeyi yaptım ama devam ediyodu kendisi düzeldi ama ben oyunu açınca oluyodu böyle.
yok knk ramleri de silgiyle sildim ekran kartı zaten yok oyunda da olmuyor dediğim gibi gta5 de kapanmıyor googlede gezerken kapanıyor anlamıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Halil İbrahim Topçudan
İşlemci sıcaklığından da olabilir.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,179
İsim
Jarvis-M
garip psu kalitesiz galiba ?

jouly

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
ilhan enes daniş
psu yeterli bence ama bi elektirik kesintisi felan olduysa psu nun parçaları hasar görmüş olabilir anakarta da bi baktırabilirsin bence sorun bu ikisinden birinde kendin yapmayada çalışma servise yolla bence düzeltim derken dahada bozabilirsin

jouly

80+ Bronze
PSU yeterli bence ama bi elektirik kesintisi felan olduysa PSU nun parçaları hasar görmüş olabilir anakarta da bi baktırabilirsin bence sorun bu ikisinden birinde kendin yapmayada çalışma servise yolla bence düzeltim derken dahada bozabilirsin
aga garantisi bitmedi de şimdi yollasam itopya 2 ayda yollıyor arızalı ürünü

Top Bottom