Neler Yeni

Bilgisayar koltuğu tavsiyesi

Laegon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Vural
Selamlar arkadaşlar, ben 21 yaşında 175 boyunda 73 kilo bir insanım. Oyuncu koltuklarına 1500-2000 TL civarı fiyat vermekte istemiyorum üniversite öğrencisiyim. Bilgisayar başında günde yaklaşık 4-5 saat civarı vakit geçiriyorum rahat ve bel ağrıtmayacak bir koltuk önerirseniz sevinirim bütçe olarakda 700 TL yi aşmazsa iyi olur.

JATDAV

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,474
İsim
Jatdav
Instagram
Jatdav#7081
Steam
https://steamcommunity.com/id/bfjatdav/
Dostum o bütçeye ofis koltuklarına bakmanı öneririm, XFly Vendetta oyuncu koltuğunu almıştım sığmadığım için iade etmiştim ve malzeme kalitesi olarak kötüydü.

Laegon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Vural
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum o bütçeye ofis koltuklarına bakmanı öneririm, XFly Vendetta oyuncu koltuğunu almıştım sığmadığım için iade etmiştim ve malzeme kalitesi olarak kötüydü.
Hocam zaten oyuncu koltuğu almayı düşünmüyorum o fiyat bandında olanlarda zaten baya dandik, ofis koltuğu önerin varsa cevabını bekliyorum.

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
Selamlar arkadaşlar, ben 21 yaşında 175 boyunda 73 kilo bir insanım. Oyuncu koltuklarına 1500-2000 TL civarı fiyat vermekte istemiyorum üniversite öğrencisiyim. Bilgisayar başında günde yaklaşık 4-5 saat civarı vakit geçiriyorum rahat ve bel ağrıtmayacak bir koltuk önerirseniz sevinirim bütçe olarakda 700 TL yi aşmazsa iyi olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

site nası bilmiyorum alışveriş yapmadım hiç

Laegon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert Vural
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

site nası bilmiyorum alışveriş yapmadım hiç
Hocam genel olarak bu fiyatlardaki oyuncu koltuğu olarak satılan ürünlerde deri çok dandik oluyor ve terleme yırtılma gibi sıkıntılarla karşılaşılıyormuş galiba. Koltuğu kullanıyorsanız deneyimlerinizi anlatmanızı çok isterim.

Tosbağa

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
SAMET SAMET
Hocam genel olarak bu fiyatlardaki oyuncu koltuğu olarak satılan ürünlerde deri çok dandik oluyor ve terleme yırtılma gibi sıkıntılarla karşılaşılıyormuş galiba. Koltuğu kullanıyorsanız deneyimlerinizi anlatmanızı çok isterim.
ben bunu kullanıyorum 3 senedir
oturma kısmındaki minder iyice sindi ağrı yapmaya başladı ek yastık koydum
genel olarak rahat koltuk
son 3 aydır 2 günde bir aşağı kayıyor amartisörü
240 TL'ye almıştım o zaman ama şimdi bu fiyata bilmem değer mi

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,318
İsim
Cemal Faruk Koçak
patroon ofis koltuuğu bakmanı tavsiye ederim

Top Bottom