Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayar montajına yardım lazım beceremedim

omrfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk toprak
45 k ya bilgisayar topladım ( başlığını açmıştım) şimdi de düzgün birleştiremiyorum ben yaparım diyen varsa gelsin yardım etsin 200 TL atıyım ya bilgisayarcı ya götürmek istemiyorum anlamıyorum diye dolandırır belki İstanbul Zeytinburnu

şahin doğan

80+ Platinum
Donanım arşivi YouTube kanalından detaylı bilgisayar toplama rehberlerini izlersen kolayca toplayabilirsin diye düşünüyorum.

omrfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Donanım arşivi YouTube kanalından detaylı bilgisayar toplama rehberlerini izlersen kolayca toplayabilirsin diye düşünüyorum.
Yok knk ya kablolar her yerde, stok işlemci sogutucusunu kullanmamak için başka soğutucu aldım devasa bişey onu zaten nereye takicam hiç analamadım. Fanların rgb si yanıyor fanlar dönmüyor uğraşamıyıcam biri yardım etsin bea

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Ömer
Yok knk ya kablolar her yerde, stok işlemci sogutucusunu kullanmamak için başka soğutucu aldım devasa bişey onu zaten nereye takicam hiç analamadım. Fanların rgb si yanıyor fanlar dönmüyor uğraşamıyıcam biri yardım etsin bea
Knk elbet dışarı cıkıyorsundur yoldan geçerken yol üstü düzgün bir bilgisayarcıya söyle ne kadara yapacağını ona göre götür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide bu belki yardımcı olur

omrfaruk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ömer Faruk toprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk elbet dışarı cıkıyorsundur yoldan geçerken yol üstü düzgün bir bilgisayarcıya söyle ne kadara yapacağını ona göre götür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide bu belki yardımcı olur
Çok fazla mağdur var knk şubkonuda herkes beni tokatlayabilir bilgisayarcıya diyemem bende izlicem diye

şahin doğan

80+ Platinum
Çok fazla mağdur var knk şubkonuda herkes beni tokatlayabilir bilgisayarcıya diyemem bende izlicem diye
Vatan bilgisayar ücret karşılığı topluyor diye biliyorum. En güvenilir yer orası olur.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,081
İsim
Ömer
Kanka bilgisayarcının yanında izlemiyeceksen zaten götürme adam kaş göz arasında ne yaptığı belli olmaz attığım videoda her şey yapılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Yunus Yılmaz
kanka senin için en mantıklısı buradan birini bulmak gibi duruyor. bilgisayarcı yarın gel teslim al der ama ne yapar ne takar belli olmaz. keşke afyonda olsaydın para da istemez zevkle yapardım montajını bir çayını içerdim yeter.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,401
İsim
Yusuf
45 k ya bilgisayar topladım ( başlığını açmıştım) şimdi de düzgün birleştiremiyorum ben yaparım diyen varsa gelsin yardım etsin 200 TL atıyım ya bilgisayarcı ya götürmek istemiyorum anlamıyorum diye dolandırır belki İstanbul Zeytinburnu
200e anca dibinden biri çıkarsa toplamaya gelir bro yoksa zor. çoğu kişi at arabaya parçaları getir toplayalım diyecektir.

Top Bottom