Neler Yeni

Mavi Ekran Bilgisayar oyun oynarken kapanıyor ve mavi ekran veriyor

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,176
İsim
Emre Zengin

YUSUFlose

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Yusuf çelik
Instagram
https://www.instagram.com/yusuflose/?hl=tr
Steam
YUSUFlose
Facebook
YUSUFlosee
Gönder iadeye. Göndermeden önce bundan önce kullandığın SSD'yi takıp bir dene. Hiçbir sorun yaşamazsan %100 M2 SSD'nin bozuk.
Önceden kullandığım SSD yi denedim çalışıyordu yeni SSD aldım o da çalışıyordu. iade talebiyle arızalı olduğu için servise gönderdiğim üründe arıza tespit edilemediğini söyleyerek geri gönderiyorlar Cayma hakkı süresi içerisinde ürünü göndermiş olmama rağmen servisin uygun görmediğini söylüyorlar. ürün geldikten sonramı THH ye başvuru yapmak mantıklı yoksa hemen yapayım mı?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,176
İsim
Emre Zengin
Önceden kullandığım SSD yi denedim çalışıyordu yeni SSD aldım o da çalışıyordu. iade talebiyle arızalı olduğu için servise gönderdiğim üründe arıza tespit edilemediğini söyleyerek geri gönderiyorlar Cayma hakkı süresi içerisinde ürünü göndermiş olmama rağmen servisin uygun görmediğini söylüyorlar. ürün geldikten sonramı THH ye başvuru yapmak mantıklı yoksa hemen yapayım mı?
Ürün olmadan başvuru yapılmıyor diye biliyorum. Ürünün gelmesini bekle.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
343
İsim
Batuhan Ölçer
Pcde sata 3 crucial bx500 ssd vardı. Harici depolama lazim diye kioxia exceria g2 model ssdyi aldım. Taktim bir güzel win10 format attım oyunlari kurdum ama her oyun açısımda oyun yükleme ekraninda resimdeki hatayı (mavi ekran) alıyorum. N11'den almıştım ertesi gün iade ettim. Dün yine bu model ssd cok övülüyor belki benim aldığım sorunludur diye hepsiburadadan tekrar aldım. Yine format attim sürücüleri kurdum oyunlari kurdum yine oyun açılış ekraninda ayni hatayi verip atiyor. Sata3 bx500'de ayni oyunlara giriyorum sorun yok. Muhtemelen kioxia exceria g2'den kaynakli denemediğim yöntem kalmadı. Dramı var ama mavi ekran özürlüsü bir ssd.
20230304_180143.jpg

Top Bottom