Neler Yeni

Bilgisayar toplayanlara yardım!

seza07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Seza aslantürk
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar. Bilgisayar hakkında soru gibi şeyler olursa bu konu altına yazarsanız sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Ben yardımcı olamazsam diğer arkadaşlarla birlikte sorun çözmeye çalışırız. Bu konuyu açamamın sebebi daha önceden bilgisayar toplama işiyle ilgili deneyimi olmayan arkadaşlara yardım içindir.

Tahaa17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Taha Balıkcı
4000 tl ye pubg cs go ve gta gibi oyunlar için sistem söyleyebilir misiniz

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz

seza07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Seza aslantürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buraya yazmak yerine kişiler konu açabilir @Mehmet Yılmaz
İlerleyen zamanlarda insanlar tek konu altından birden çok kişinin topladığı bilgisayarları ve deneyimleri görmesi amacıyla böyle bir başlık oluşturdum eğer dediğin olursa fazla konu oluşturulur ve aranılan kısa sürede bulunamaz?

S1N1OR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Salih ŞEN
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhabalar. Bilgisayar hakkında soru gibi şeyler olursa bu konu altına yazarsanız sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Ben yardımcı olamazsam diğer arkadaşlarla birlikte sorun çözmeye çalışırız. Bu konuyu açamamın sebebi daha önceden bilgisayar toplama işiyle ilgili deneyimi olmayan arkadaşlara yardım içindir.
Ben lol ve valorant oynayacam onun için bana pc önerebilir misiniz? teşekkürler

Tahaa17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Taha Balıkcı
monitör dahil değil ama eğer öyle bir sistem varsa atabilirsiniz :) en az 4-5 sene götürebilecek bir sistem olursa sevinirim

seza07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Seza aslantürk
Bir üst kısımda belirttiğim sistem sizin için de uygundur f/p bir monitör olarak da sizlere lg marka 75 hz 550 tl civarında bir monitör var onu önerebilirim

Top Bottom