Neler Yeni

Yardım Bilgisayarım hata veriyor

Öncelikle selamlar herkese sizlere Valorant'da yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim bilgisayarımda hiçbir şey yoktu bir anda Windows güvenlik duvarı sorunu ile karşılaştım bunun hata kodu 29 olduğunu öğrendim bunun için https://donanimarsivi.com/valorant-hata-kodu-29-nasil-cozulur/ bu formdaki herşeyi denedim fakat gene olmadı oyunu sildim yeniden yükledim gene olmadı oyun açılıyor bir süre sonra kırmızı ekran oluyor her şey pixel,pixel oluyor sonra bilgisayar kendini yeniden başltıyor bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
(ekran kartı sürücüm güncel) Gtx 1650
(Selamlar tekrardan bu windows güvenlik duvarı hatası sadece valorantta olmuyor aim lab,opera tarayıcım içinde oluyor birisi bana yardım edebilirmi teşekürler)

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-01-29 031015.png
    Ekran görüntüsü 2023-01-29 031015.png
    283.6 KB · Hit: 53
  • resim_2023-01-29_180637390.png
    resim_2023-01-29_180637390.png
    30.1 KB · Hit: 43
  • resim_2023-01-30_143255143.png
    resim_2023-01-30_143255143.png
    64.1 KB · Hit: 38
Son düzenleme:

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Öncelikle selamlar herkese sizlere Valorant'da yaşadığım bir sorundan bahsedeceğim bilgisayarımda hiçbir şey yoktu bir anda Windows güvenlik duvarı sorunu ile karşılaştım bunun hata kodu 29 olduğunu öğrendim bunun için https://donanimarsivi.com/valorant-hata-kodu-29-nasil-cozulur/ bu formdaki herşeyi denedim fakat gene olmadı oyunu sildim yeniden yükledim gene olmadı oyun açılıyor bir süre sonra kırmızı ekran oluyor her şey pixel,pixel oluyor sonra bilgisayar kendini yeniden başltıyor bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
kankam valorant support ekibi tüm hata kodlarına çözüm sunuyor oraya yazıp yapar mısın acaba uygulama yükletiyolar falan çünkü

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kankam valorant support ekibi tüm hata kodlarına çözüm sunuyor oraya yazıp yapar mısın acaba uygulama yükletiyolar falan çünevet
oraya yazdım hala dönmediler ama zaten bu konu ile alakalı çözüm sunmuşlardı onlarınkinide denedim hala aynı sıkıntıyı yaşıyorum ama şimdi oyuna giriyor ve oyundan atmadan önce windows güvenlik duvarı diye bir yazıyla karşılaşırdım şimdi onunla karşılaşmıyorum direk ekran kırmızı pixel pixel oluyor ve pc kendini yeniden başlatıyor :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Gökhan Kemal Yıldırım
(Selamlar tekrardan bu windows güvenlik duvarı hatası sadece valorantta olmuyor aim lab,opera tarayıcım içinde oluyor birisi bana yardım edebilirmi teşekürler)
Dostum ekran kartını furmark testine sokarmısın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Gökhan Kemal Yıldırım
telefondan çektim hocam bu şekilde sanırım bir süre sonra pc kapandı kendi kendine
Dostum normalde bu hatayı bozuk ekran kartlı pcmde alıyodum ama senin ekran kartı sağlam. Windows dosyaları bozuk olabilir cmd yi yönetici olarak çalıştırıp "SFC /scannow" bu komutu yaz bakalım bozuk dosya var mı varsa onarsın windows.
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefondan çektim hocam bu şekilde sanırım bir süre sonra pc kapandı kendi kendine
Pc kapandı mı? Dostum açılır açılmaz mı kapandı yoksa belirli süre çalıştıktan sonra mı kapandı?

Dostum normalde bu hatayı bozuk ekran kartlı pcmde alıyodum ama senin ekran kartı sağlam. Windows dosyaları bozuk olabilir cmd yi yönetici olarak çalıştırıp "SFC /scannow" bu komutu yaz bakalım bozuk dosya var mı varsa onarsın windows.

Pc kapandı mı? Dostum açılır açılmaz mı kapandı yoksa belirli süre çalıştıktan sonra mı kapandı?
hocam testi yaptı aradan 10 saniye geçti kendini yendiden başlattı

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Gökhan Kemal Yıldırım
İşlemcin aşırı ısınıyor mu?

Eğer sıkıntı işlemcide de değilse yüksek ihtimal power supply kapatıyodur bilgisayarı arızalı parçano olabilir.
işlemcim 80 85 derece arası çalışıyor

şu anda ölçtüm boşta iken 50 60 arası ryzen 5 5600x

hocam bu arada dediğiniz komutu cmd ye yazdım ama

Ekler

• resim_2023-01-30_150744926.png
    resim_2023-01-30_150744926.png
    52.5 KB · Hit: 19
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,229
Üyeler
150,241