Neler Yeni

Bilgisayarım için Oyun Tavsiyeleri

bektaİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Bektaş
GTX 1050 4GB ekran kartı
Ryzen5 1600 AF
8 GB Ram
Arkadaşlar sistemim bu. Far Cry 4, AC Unity, COD Black Ops 3’e kadar bu serileri oynadım. Aynı oyunlara devam etmek istiyorum ama sistemim ne kadar el verir bilmiyorum. Ekran kartım yetersiz bunu biliyorum ama yakın zamanda yenilemem mümkün değil. Sizce nasıl bir performans alırım?
*Bir adet daha 8GB Ram alacağım. Performansta kayda değer bir değişim olur mu sizce?

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Çok iyi kart değil ama yüksek fps bağımlısı değilsen 1050 ihtiyaçlarını karşılar. Hangi tür oyun aradığını söylersen daha detaylı öneride bulunabilirim. Şuan kendim oynamakta olduğum Just Cause serisini tavsiye ederim, ben şuan 3. oyunu oynuyorum bol aksiyon dolu zevkli oyun fiyatı da ucuz.

bektaİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Bektaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok iyi kart değil ama yüksek fps bağımlısı değilsen 1050 ihtiyaçlarını karşılar. ne tür oyun aradığını söylersen daha detaylı öneride bulunabilirim. Şuan kendim oynamakta olduğum Just Cause serisini tavsiye ederim, ben şuan 3. oyunu oynuyorum bol aksiyon dolu zevkli oyun fiyatı da ucuz.
Just Cause 3 satın alıp oynamıştım ama açıkçası hoşuma gitmemişti. Far Cry6 ve AC Valhalla oynamak istiyorum ama sistemim nasıl cevap verir bilmiyorum.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Just Cause 3 satın alıp oynamıştım ama açıkçası hoşuma gitmemişti. Far Cry6 ve AC Valhalla oynamak istiyorum ama sistemim nasıl cevap verir bilmiyorum.
Ac Valhalla sistemini çok zorlar ama Far Cry 6 grafikleri 5. oyuna çok benziyor düşük grafik ayarlarında oynayabilirsin ama fps iyi olmaz. Eğer imkanın varsa ekran kartını değiştirsen güzel olur.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
O oyunları Kaldırmaz. GTX 1650Tİ ile far Cry 6 da low 1080p de 50-60 FPS görüyorum. Ac Valhalla da buna yakın. Daha düşük oyunlara bak. Mesela Far Cry 5'i kaldırır. Far Cry 5'i Ultra-high ayarlada 60 FPS de oynuyordum 1650ti ile

bektaİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Furkan Bektaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O oyunları Kaldırmaz. GTX 1650Tİ ile far Cry 6 da low 1080p de 50-60 FPS görüyorum. Ac Valhalla da buna yakın. Daha düşük oyunlara bak. Mesela Far Cry 5'i kaldırır. Far Cry 5'i Ultra-high ayarlada 60 FPS de oynuyordum 1650ti ile
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtube’den GTX 1050 ile Valhalla FPS değerlerine baktım 20-35 arasında oynuyor. Ufak takılmalar tabii ki oluyor ama oynanmaz halde görümmüyor. Dediğim gibi yüksek FPS takıntım yok çünkü hiç göremedim😂

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar