Neler Yeni

Yardım Bilgisayarım yeşil ekran verdi

Spermman

80+ Bronze
Bir süredir aorus control center o driverı indirmeye ragmen devamlı yeni güncelleme var diyordu bende birkaç kere daha tekrar indirdim gene hata verdi sonra nvidianın kendi sitesinden indirdim sorun çözüldü. Ama bugün gene aynı bildirimi verdi bende driver sürümüne bakmadan kurdum.driveri sonra yeşil ekran geldim hata kodunun resmini çekemedim. Daha sonra bilgisayar kapandı tekrar açılırken kişisel bilgisayarınız tanımlanıyor felan yazdı daha sonrada şu ekran geldi. Şuan ne yapmam lazım lütfen yardımcı olurmusunuz.

Ekler

• 20211128_135441.jpg
    20211128_135441.jpg
    2.9 MB · Hit: 35

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
cagari
şimdi beni iyi takip et tamammı windowsunun bazı dosyaları bozulmuş ve yeniden kurman gerekiyo evinde bi flash bellek ve başka bir pc varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Orkun Arslan
Bir süredir aorus control center o driverı indirmeye ragmen devamlı yeni güncelleme var diyordu bende birkaç kere daha tekrar indirdim gene hata verdi sonra nvidianın kendi sitesinden indirdim sorun çözüldü. Ama bugün gene aynı bildirimi verdi bende driver sürümüne bakmadan kurdum.driveri sonra yeşil ekran geldim hata kodunun resmini çekemedim. Daha sonra bilgisayar kapandı tekrar açılırken kişisel bilgisayarınız tanımlanıyor felan yazdı daha sonrada şu ekran geldi. Şuan ne yapmam lazım lütfen yardımcı olurmusunuz.
Format için gerekenler :

En az 8 GB kapasiteye sahip USB Bellek

Rufus çalıştırabilen bir cihaz

Yapmanız gerekenler;

Öncelikle Rufus'u kendi sitesinden indiriyoruz; rufus.ie

Ardından Windows İmaj dosyasını indiriyoruz; Windows 10 ISO

Karşımıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır.

Bu adımdan sonra USB Belleği cihaza takın ve ''Önyükleme seçimi'' kısmının sağındaki ''SEÇ'' butonu ile imaj dosyasını seçin.

Disk bölüm düzeni kısmından GPT, hedef sistem kısmından ise UEFI seçmeniz lazım.

Biçimlendirme seçenekleri otomatik ayarlanacak zaten, nasıl geldiyse öyle kalsın. Bu adımlar bittiyse işlemi başlatın ve bitmesini bekleyin.

rufus-3.18.PNG

Top Bottom