Neler Yeni

Çözüldü✓ bilgisayarıma hiç bir şekilde format atamıyorum

endzean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emre Bedir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Pc önerisi
500 ssd yetersiz geldiği için 1 tb harddisk almıştım harddiskim şuan geldi harddisk gelmişken ssd yi de format atıp temiz başlangıç yapmak istedim fakat yeniden başlata shiftle bastığım zaman onun başka yere taşındığını taşındığı yerde de

Windows 10 Sıfırlama Kurtarma Ortamı Bulunamadı sorunu aldım​

bunun için cmd ye reagentc /enable kodunu yaptığımda ise REAGENTC.EXE: The Windows RE image was not found. hatasını aldım
bugün hata üstüne hata başıma geliyor bu konuda flash bellek olmadan pc yi formatlamamın yolu yok mu ?

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,170
İsim
uwu

endzean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emre Bedir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Pc önerisi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,170
İsim
uwu

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
500 ssd yetersiz geldiği için 1 tb harddisk almıştım harddiskim şuan geldi harddisk gelmişken ssd yi de format atıp temiz başlangıç yapmak istedim fakat yeniden başlata shiftle bastığım zaman onun başka yere taşındığını taşındığı yerde de

Windows 10 Sıfırlama Kurtarma Ortamı Bulunamadı sorunu aldım​

bunun için cmd ye reagentc /enable kodunu yaptığımda ise REAGENTC.EXE: The Windows RE image was not found. hatasını aldım
bugün hata üstüne hata başıma geliyor bu konuda flash bellek olmadan pc yi formatlamamın yolu yok mu ?
Telefondan otg ile linux kurup flasha oradan windows kurmuştum ben daha önce linuxun üstüne sonra da flash yazdırıp 0 dan sağlıklı şekilde temiz kurulum atmıştım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefondan otg ile linux kurup flasha oradan windows kurmuştum ben daha önce linuxun üstüne sonra da flash yazdırıp 0 dan sağlıklı şekilde temiz kurulum atmıştım
Temiz kurulum yapacaksan şuan ki durumunda da flash bellek şart gibi bi ön yükleme dosyası oluşturman lazım hocam

endzean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emre Bedir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Pc önerisi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Temiz kurulum yapacaksan şuan ki durumunda da flash bellek şart gibi bi ön yükleme dosyası oluşturman lazım hocam
şuan bildiğim kadarıyla elimde flash bellek yok ne kadarlık flash bellek yeterli olur

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Minimum 8 gb yeterli olacaktır fakat fiyatlar çok yakın ilerde kullanırım belki derseniz 16 alabilirsiniz dediğim yöntemi çok eskiden yaptım telefondan otg ile yazdırırken maximum 3 veya 4 gblik ön yükleme dosyasını yazdırabiliyorduk yine dediğim gibi linux ön yükleyip oradan windows yazdırıp halledebilirsiniz üste kurulum yaptıktan sonra windowstan 0 dan temiz bi windows yazdırıp temiz kurulum atarsınız
şuan bildiğim kadarıyla elimde flash bellek yok ne kadarlık flash bellek yeterli olur

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Minimum 8 gb yeterli olacaktır fakat fiyatlar çok yakın ilerde kullanırım belki derseniz 16 alabilirsiniz dediğim yöntemi çok eskiden yaptım telefondan otg ile yazdırırken maximum 3 veya 4 gblik ön yükleme dosyasını yazdırabiliyorduk yine dediğim gibi linux ön yükleyip oradan windows yazdırıp halledebilirsiniz üste kurulum yaptıktan sonra windowstan 0 dan temiz bi windows yazdırıp temiz kurulum atarsınız
Veya da flashı alıp bir internet kafede halledebilirsin hocam total maliyeti flashla birlikte internet kafe vs derken 40 50 arasına gelecektir bizim burada format için sadece 80 tl istiyorlar şuanda

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok

endzean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emre Bedir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Pc önerisi
Veya da flashı alıp bir internet kafede halledebilirsin hocam total maliyeti flashla birlikte internet kafe vs derken 40 50 arasına gelecektir bizim burada format için sadece 80 TL istiyorlar şuanda
pc götürmem gerekemz herhalde flash diski götürmem yeterli olur mu

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
pc götürmem gerekemz herhalde flash diski götürmem yeterli olur mu
Evet flash yeterli olacaktır eve gelince flash ile formatı atarsın youtubeden videolar izleyerek nasıl yazdıracağınıda bakıp yaparak öğrenmiş olursun

endzean

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Emre Bedir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Pc önerisi
Evet flash yeterli olacaktır eve gelince flash ile formatı atarsın youtubeden videolar izleyerek nasıl yazdıracağınıda bakıp yaparak öğrenmiş olursun
tamamdır teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,269
Üyeler
149,175
Son üye
NuMuAk
Top Bottom