Neler Yeni

Bilgisayarımda klavye tusları geç algılanıyor

yazı yazarken bazen klavye tus hızı normal bazen ise sanki böyle ping li pingli yazıyor tek tek yazıyor geç algılıyor nazıl duzelte bılırım yardımcı olabılecek varmı

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Burhan Bey
Aygıt yöneticisi ---> klavye sekmesinden sürücü güncelleştirmesini veya cihaz kaldır diyerek klavyeyi yeniden tanıtmayı deneyebilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Burhan Bey
Anladım, 3 farklı klavye deneyip aynı sorunu yaşıyor olmanız can sıkıcı. Farklı USB portlarını denemişsinizdir diye tahmin ediyorum. PC dünyasına ne kadar hakimsiniz bilmiyorum ama ben olsam temiz bir format atardım sisteme, pek çok şeye faydası oluyor, sizin sorununuzu da çözmesi muhtemel. Aklıma başka bir çözüm gelmiyor, kusura bakmayın. İyi forumlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Anladım, 3 farklı klavye deneyip aynı sorunu yaşıyor olmanız can sıkıcı. Farklı USB portlarını denemişsinizdir diye tahmin ediyorum. PC dünyasına ne kadar hakimsiniz bilmiyorum ama ben olsam temiz bir format atardım sisteme, pek çok şeye faydası oluyor, sizin sorununuzu da çözmesi muhtemel. Aklıma başka bir çözüm gelmiyor, kusura bakmayın. İyi forumlar.
valla daha yenı format attım bır suru oyun felan kurdum 700 gb daha yenı tekrardan bunları sılıp tek rar tekrar ugrasmak ıstemıyorum

Top Bottom