Neler Yeni

bilgisayarımı çalıştırırken kasaya güç geliyor fakat ekran açılmıyor

rapseyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
rapsey
kasayı çalıştırıyorum ışıklar geliyor fanlar dönüyor her şey normal fakat ekranıma görüntü gelmiyor. anakartta 3. led yani vganın ışığı yanıyor ekran kartı güç kablosunu çıkarıp takınca düzeliyor. her gün böyle yapmak yerine ne yapabilirim ekran kartımda mı sorun vardır bilgisayarcıya götürürsem çözer mi?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,933
İsim
. .
kasayı çalıştırıyorum ışıklar geliyor fanlar dönüyor her şey normal fakat ekranıma görüntü gelmiyor. anakartta 3. led yani vganın ışığı yanıyor ekran kartı güç kablosunu çıkarıp takınca düzeliyor. her gün böyle yapmak yerine ne yapabilirim ekran kartımda mı sorun vardır bilgisayarcıya götürürsem çözer mi?
bilgisayarcıya değil direk aldığın yere gönder yetkili servis değilse hiç gitme

imemircan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Emir can Bozan
İlgilendiği Kategoriler
Gözüme ne çarparsa valla :)
benim de öyleydi klavye mouse falan yoktu ama fanlar ekran kartı çalışıyordu sorun kabloda çıktı

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,746
İsim
göksel yurtcan
servise verin hocam bilgisayarciye gitmeyin garanti dışı kalır garantisi yoksa garantiden önce açılırsa içi 2 kat fatura verirler

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
tamamdır ama neden bilgisayarcıya gitmeyin diyorlar
Neredeyse tamamının hiçbir fikri yok bilgisayar hakkında ve tamamı kazık fiyat söylüyor ya da daha kötüsü parça çalıyor

rapseyx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
rapsey
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekran kartım amd ve vatan bilgisayardan satın aldım servis için vatan bilgisayara mi götürmem gerek

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,933
İsim
. .

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası