Neler Yeni

Bimcell Paketlerine Zam Yapıldı

Ayda yılda bir yükleme yaptığım için kulanıyordum zaten çekmiyor tavsiye etmiyorum vodofone geçicem gibi hemen hemen aynı fiyata en azından çekmeme gibi bir durumu olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi operatör hangi paket
yanlışsın :D baz istasyonu aynı olacak geçtiğin vodafonede fark eden bir şey olmayacak bilgin olsun

Ne kadar f/p bilmiyorum ama ben 11gb nete Turkcell'de 65tl veriyorum. Rahat hat kullanıyorum.
Rahat hat nedir diyenlere hem faturalı hem de taahhütsüz, Türknet gibi.
Bizim evde sadece Turkcell çektiği için ve aynı zamanda Taahhütsüz olduğu için kullanıyorum.
bunlardan bir şey anlamadım hocam yardımcı olurmusun :d

arkadaşım vodofone kullanıyor onun ki çekiyor bu nasıl oluyor
baz istasyonu aynı olur herhangi bir oparetöre geçersen geç aynı baz istasyonuna bağlanacaksın fark eden bir şey olmaz

Ne kadar f/p bilmiyorum ama ben 11gb nete Turkcell'de 65tl veriyorum. Rahat hat kullanıyorum.
Rahat hat nedir diyenlere hem faturalı hem de taahhütsüz, Türknet gibi.
Bizim evde sadece Turkcell çektiği için ve aynı zamanda Taahhütsüz olduğu için kullanıyorum.
https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/turkcell-rahat-paketler/rahat-yildiz-13-gb-paketi#aa bu paket nasıl hocam

@Perfectshot06 babama böyle bir indirimli paket sunulmuş iyi mi? yoksa Turkcell geçmelimi?
IMG-20220525-WA0000.jpg

Son düzenleme:

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
bunlardan bir şey anlamadım hocam yardımcı olurmusun :d

baz istasyonu aynı olur herhangi bir oparetöre geçersen geç aynı baz istasyonuna bağlanacaksın fark eden bir şey olmaz

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/turkcell-rahat-paketler/rahat-yildiz-13-gb-paketi#aa bu paket nasıl hocam

@Perfectshot06 babama böyle bir indirimli paket sunulmuş iyi mi? yoksa Turkcell geçmelimi?Alıntıyı görüntüle
Bu daha iyi gibi hocam.

andires42

80+ Silver
Vodafone da 2 kez zam yaptı. Şimdi de ucuza tarife sunmuyor. 12 gb yerine 8 gb sunabilir.
12 gb 1000 sms 750 dak 59 TL +5 de vergi ,64 TL
Screenshot_20220525-230343.png

Hydrogenn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Berker Yıldız
Operator degismek çözüm degil hepsine zam gelecek çünkü bence bu ekonomide en mantiklisi faturali hatta geçip taahhüt yapmak en azından odeyecegin parayı bilirsin

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
ya bimcell kullanan var mı diyecektimde harbi güzelmi la

Kırmızı fırsat paketiymiş hocam. Fakat şimdi baktım sitesine bu paket yok başka paketler gelmiş.
Buradan bulmuştum geçmişte.
ya bimcell kullanan var mı diyecektimde harbi güzelmi la
bimcell ile aynı firmayı kullanıyor bende yarın bu paketlerden birine geçicem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,885
Üyeler
140,714
Son üye
semihsezgin