Neler Yeni

Binance Pool vs Ethermine - Hangisi Daha Mantıklı?

Anbayt

80+
1 Tane 1660 super ile mining yapıyorum. Hali hazırda iki sistemde de tecrübe etmiş olan kişilerden hangi sistemin daha mantıklı olduğu hakkında yorum almak isterim. Sizce hangisinde devam edilmeli? Avantaj ve dezavantajları nelerdir? @Kartal34

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Binance daha mantıklı. Günlük ödeme alıyorsun. Ethermine böyle 3070 lerin havada uçuşuyorsa mantıklı.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
1 Tane 1660 super ile mining yapıyorum. Hali hazırda iki sistemde de tecrübe etmiş olan kişilerden hangi sistemin daha mantıklı olduğu hakkında yorum almak isterim. Sizce hangisinde devam edilmeli? Avantaj ve dezavantajları nelerdir? @Kartal34
Ethermine biraz daha fazla kazanç veriyor ama parayı cüzdana gönderirken minimum 0.0007 eth civarı transfer ücreti alıyor. Bu değer çok değişken özellikle ETH hacmi yüksekken aşırı artıyor.

Bahsettiğim transfer ücreti neredeyse 1 günlük kazancın olduğu için çok sık transfer yapamazsın, 1-2 ayda bir transfer yaparsan ancak o zaman daha karlı duruma gelir.

BinancePool ise daha az kazanç veriyor ama kazancını her gün Binance hesabına direkt aktarıyor.

İşin mantığı bu. Çok kartla kazımda anlaşıldığı üzere Ethermine çok daha mantıklı ama tek kart için transfer ücreti biraz fazla kaçıyor o yüzden BinancePool da gayet mantıklı.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ethermine'de 0.1 ETH olunca yatıyor diye biliyorum.
Binance Pool'da gün başı yatıyor ETH.
Bence binance daha mantıklı, tabii yanlış bilmiyorsam

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Ethermine'de 0.1 ETH olunca yatıyor diye biliyorum.
Binance Pool'da gün başı yatıyor ETH.
Bence binance daha mantıklı, tabii yanlış bilmiyorsam
Ethermine 0,005 den sonra istediğiniz zaman hesaba yatırıyor ama transfer ücretini kullanıcı karşılıyor. Otomatik ücretsiz transfer artık yok diye biliyorum.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Ethermine 0,005 den sonra istediğiniz zaman hesaba yatırıyor ama transfer ücretini kullanıcı karşılıyor. Otomatik ücretsiz transfer artık yok diye biliyorum.
Abdullah bey artık ethermine ETH'ye çok talepten dolayı min transferi 0.1 yaptı tarzı bir şey demişti.
Detaylı bilgim yok site hakkında.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Abdullah bey artık ethermine ETH'ye çok talepten dolayı min transferi 0.1 yaptı tarzı bir şey demişti.
Detaylı bilgim yok site hakkında.
1 ay kadar önce ETH sistemime güncelleme geldi güncelleme sonrası çoğu havuzda böyle bir sisteme geçildi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
904,075
Üyeler
140,284
Son üye
Yusufkuzuu
Top Bottom