Neler Yeni

BİOS Güncellenirken Pc Kapattım!

MertAliT

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
MertAli Turna
Geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hakan
Kardeşim?
Anakartı kurtaramaz diyen kim? Zamanında B450M A Pro Max anakartta arkadaşımın başına geldi. MSI çipin yandığını söyledi.
BIOS Lock olsa da, çip yansa da anakart çöp mü oluyor, ben öyle mi demişim?
Her türlü çözülebilecek bir mesele. ASUS'un 2 dakikaya halledebileceği bir mesele.
Teknik servisin cahilliği bios çipi yanmaz her idiasına varım

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Tebrikler.

Cyrus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Anlaşılan servis yolu göründü peki pc sıfırlanırmı ? ( Cevap veren herkese TEŞEKKÜRLER :D )

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet
Arkadaşlar arkadaşım Asus Gaming Laptop BİOS güncellerken PC yi kapatmış sonra açılmış normal bi şekilde sonra tekrar kapatıp bi daha açtığında güncelleme yine gelmiş ve yine kapatmış fakat ekran gelmiyor tamamen siyah ekran BİOS a girmiyor sadece klavye ışıkları yanıyor acaba bunu nasıl çözebiliriz.
geçmiş olsun.

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar arkadaşım Asus Gaming Laptop BİOS güncellerken PC yi kapatmış sonra açılmış normal bi şekilde sonra tekrar kapatıp bi daha açtığında güncelleme yine gelmiş ve yine kapatmış fakat ekran gelmiyor tamamen siyah ekran BİOS a girmiyor sadece klavye ışıkları yanıyor acaba bunu nasıl çözebiliriz.
YAPILIYOR SERVİSE GÖTÜR.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
dostum bios update işleminde bile iki seş gözükür
1-flashı çekmeyin
2-bilgisayarın elektriğini asla kesmeyin
bios bozulmuştur anakartında sorun varmı bi kontrol et

Top Bottom