Neler Yeni

Çözüldü✓ BIOS kimliği kontrolü hatası | A520MK V2

Merscyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Ali Boyraz
Öncelikle merhaba hiç bios güncellemesi yapmadığım için tam olarak bilmiyorum ama gigabyte sitesinden a520mk v2 biosunun ilk önce f4 sürümünü indirdim tam sürüm diye olmadı sonra dedim beta da olsa f5e di galiba onu indirdim yine olmadı usb de hiç bir şey yok q flash girip seçiyorum ve bana bios kimliği kontrolü hatası diyor ne yapmam gerekiyor?

A320M

80+
Öncelikle merhaba hiç bios güncellemesi yapmadığım için tam olarak bilmiyorum ama gigabyte sitesinden a520mk v2 biosunun ilk önce f4 sürümünü indirdim tam sürüm diye olmadı sonra dedim beta da olsa f5e di galiba onu indirdim yine olmadı usb de hiç bir şey yok q flash girip seçiyorum ve bana bios kimliği kontrolü hatası diyor ne yapmam gerekiyor?
Hatalı bios indiriyor olmalısın. Anakartının üzerinde tam olarak ne yazıyor ? (A520M K V2 Rev. 1.0 gibi)

Yunus//

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yunus kemaş
Flashina şu işlemi yaptın mi

A320M

80+
a520 mk v2
AMD M4 A520/REV.1.1.
micro atx

yazıyor

F5 ve F4 sürüm burada göremedim, herhalde yanlış sayfadan indiriyordun. En son FDd sürüm görünüyor. Yukarıdaki bağlantıdan tekrar indirmeyi deneyebilirsin.

Merscyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Ali Boyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Flashina şu işlemi yaptın mi
valla farklı bir technopat videosunu izledim ama şöyle aynı şekilde siteden indirdim ve o zip dosyasını klasöre çıkartıp içindeki dosyayı flasha attım sonra direkt açtım qflashdan aynı hata çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yukarıdaki bağlantıdan tekrar indirmeyi deneyebilirsin.
hangisini indirmeliyim
1728732646447.png

Merscyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Ali Boyraz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla farklı bir technopat videosunu izledim ama şöyle aynı şekilde siteden indirdim ve o zip dosyasını klasöre çıkartıp içindeki dosyayı flasha attım sonra direkt açtım qflashdan aynı hata çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hangisini indirmeliyimAlıntıyı görüntüle
FDd yaptım oldu teşekkür ederim her şey için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,926
Üyeler
157,301
Son üye
ratbag438