Neler Yeni

Bir anda oyun çöküyor

NercyOz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Öztürk
Dostlar selam geçen gün laptopta fifa oynarken birden çöktü ve bir hata verdi içinde ekran kartımın adını görebildim sadece sonra kapandı kutucuk ve birkaç gündür oyun oynarken birden oyun çökmeye basladı. 1 1.5 saatten sonra oluyo normal oyun performansında herhangi bir sorun yok ama bir anda oyun gidiyor. Sadece fifada değil cs de de yaptı nasıl çözebilirim bunu? Laptop model:hp victus 16 d1021nt.

necq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Necati
Fazla ısınmadan dolayı olabilir mi dostum

Siaus

80+
Dostlar selam geçen gün laptopta fifa oynarken birden çöktü ve bir hata verdi içinde ekran kartımın adını görebildim sadece sonra kapandı kutucuk ve birkaç gündür oyun oynarken birden oyun çökmeye basladı. 1 1.5 saatten sonra oluyo normal oyun performansında herhangi bir sorun yok ama bir anda oyun gidiyor. Sadece fifada değil cs de de yaptı nasıl çözebilirim bunu? Laptop model:hp victus 16 d1021nt.
windows update ve ekran kartı sürücülerini güncel tutun hocam. Bilgisayarın diskini temizleyin (temp,prefetch v.s) hala devam ediyorsa sıcaklık kaynaklı olabilir hocam. Fan'ı maxa alın öyle oyuna girin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,796
Üyeler
156,674
Son üye
Elessar Eredhian
Top Bottom