Neler Yeni

Yardım Bir bilgisayara 2 SSD

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berkay
Merhabalar
Böyle bir sistem var elimde bu sisteme 2 adet SSD oluyormu? Seçilebiliyor ama bazıları 2 SSD olmaz diyor? Amacım birinin içine sadece oyunları yüklemek diğerine sistem olsun programlar vs yüklemek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
SERHAT BOZBAYIR
2Ssd olur ancak Sata almaniz gerekli bu anakartta 1 tane m2 girişi var 2 tane m2 alirsaniz takamazsiniz

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,188
İsim
Yunus Şahin
Anakartı değiştirmiyorsan eğer bu anakart 1 adet M2 SSD destekliyor. Sata olarak takabilirsin geri kalanını.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2Ssd olur ancak Sata almaniz gerekli bu anakartta 1 tane m2 girişi var 2 tane m2 alirsaniz takamazsiniz
Site üzerinden 2. SSD yi seçsem onlar halleder mi acaba gelince ben mi yapmam gerekir. Birde 2 SSD tek windowsun içinde oluyor dimi biri c biri d gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anakartı değiştirmiyorsan eğer bu anakart 1 adet M2 SSD destekliyor. Sata olarak takabilirsin geri kalanını.
Yani sitedeki 2. "Depolama SSD" kısmı sata olarakmı geçiyor. Kusura bakmayın çok anlamıyorum. Ben siteden 2. SSD Seçsem hazır ulaşır değil mi elime

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
SERHAT BOZBAYIR
2.5 inç ssd seçmen lazim yani hızları 550mb gibi oluyor belli olur. Ama m2 secseniz dahi size ulasir fakat kasaya montajlanmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berkay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2.5 inç ssd seçmen lazim yani hızları 550mb gibi oluyor belli olur. Ama m2 secseniz dahi size ulasir fakat kasaya montajlanmaz
Peki sitedeki netac nv2000 i seçsem (zaten tek seçenek o) muhtemelen kasaya monte edilmiş şekilde gelir değil mi? Sadece windowsu kurtukdan sonra 2 SSD gide birim atadıktan sonra kullanabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
SERHAT BOZBAYIR
Peki sitedeki netac nv2000 i seçsem (zaten tek seçenek o) muhtemelen kasaya monte edilmiş şekilde gelir değil mi? Sadece windowsu kurtukdan sonra 2 SSD gide birim atadıktan sonra kullanabilirim
HOcam zaten.2. Ssd de secenebilexeginiz tek seçenek Sata 2.5 yani M2 yok 2. Olarak o yuzden hem kendi ssdsini hemde 2. Ssdyi alsanizda ikiside montajli gelecek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,481
Üyeler
156,621
Son üye
alprnkoca99
Top Bottom