Neler Yeni

Bir tane Rx 5700xt ile mining yapılır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
keday samur
networkte asicler olduğundan beridir gpu mining bitti. asic'ler hem pahalı değil hem de gpu'lar yanlarında komik kalıyor yani artık.

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
Hangi coini kazıyorsun ? ethereum en son elektrik faturasını zor çıkarıyordu
sorundan nerdeyse hiç araştırmadığın belli oluyor şuanda piyasada tek bir coin yok hashrate bölünmüş durumda farklı ekran kartlarını verimli olduğu farklı algoritmalar var buna göre hashrate bi kaç farklı dağıldı benim elimdeki kartlar amd ağırlıklı olduğu için kawpow algoritmasında kazıyorum bu algoritmadaki bi kaç coinin getirisi çok yakın birbirine ama ben ağırlıklı olarak aipg onun dışında clore ve xna kazıyorum

Aliemin84

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ali Emin
sorundan nerdeyse hiç araştırmadığın belli oluyor şuanda piyasada tek bir coin yok hashrate bölünmüş durumda farklı ekran kartlarını verimli olduğu farklı algoritmalar var buna göre hashrate bi kaç farklı dağıldı benim elimdeki kartlar amd ağırlıklı olduğu için kawpow algoritmasında kazıyorum bu algoritmadaki bi kaç coinin getirisi çok yakın birbirine ama ben ağırlıklı olarak aipg onun dışında clore ve xna kazıyorum
hocam 5600xt ile ne kazilir merak ettim simdi. Benden alan arkadas direk mining yapacagini soylemisti ve rimg kuruyordu bana gelene kadar 9 tane almisti benle 10 oluyordu.

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Twitter
KucukdoganOzgur
Discord
wh1te#4220
özellikle gpu fiyatlarının da bi dönem aşırı ucuzladığını hesaba katarsak son 1 yıl önce yeni ekran kartları alanlar verdikleri parayı aylar öncesinden amorti ettiler insanlar mining öldü bitti derken :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam 5600xt ile ne kazilir merak ettim simdi. Benden alan arkadas direk mining yapacagini soylemisti ve rimg kuruyordu bana gelene kadar 9 tane almisti benle 10 oluyordu.
https://hashrate.no/gpus/5600xt aşağı yukarı bu şekilde getiriler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,927
Üyeler
140,727
Son üye
Orhankayra
Top Bottom