Neler Yeni

Bira içtiniz mi ? Hangi birayı önerirsiniz ?

alex jensen

80+ Silver
Bira denen şeyin tadını sana anlatayım mı?
Tuzlu sade soda + Sidik ve insan cesedi kokusu. O kadar kötü ki. Tavsiye etmem. Hem alkol oranı çok düşük sarhoş yapmıyor. Viskinin alkol oranı çok yüksek. Viski ile devam etmeni öneririm. Tadı güzel olan bir içki içmedim daha. Hepsi leş gibi. Viski de leş gibi ama en azından daha çabuk kafa yapıyor.

Not: Viski pahalı bir içkidir. Mesela normalde 1-2 bardakla sarhoş olmazsın ama o 1-2 bardağı içtikten sonra direkt soğuğa çıkarsan daha çabuk etki yapar. Bu da ekonomik bir yöntem.
Olm hacettepli adamin alkol gibi bi salaklikla ne isi olur kafa yapmak istiyorsan git bonzai ic tadi kotu olup bir seyi kafa ocin icmek salakliktir onca zarara ragmen

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
gırmızı tuborg gardaş

• Beğen
Reaksiyonlar: NeeK

nixc0r

80+
1 kere viski shot attım mideye kadar yakıyor ama sonra gelen ferahlık güzel kuzen askere giderken tadına bakmıştım birdaha ağzımı sürmem

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,566
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Alkol damak tadıyla ilgilidir. Mesela ben carlsberg severim, kimisi sevmez. Ayrıca Alman biralarının genel olarak yoğun tadı vardır.(mesela Becks) İlk defa içiyorsan corona öneririm. Cila yerine de güzel gider ama ilk başlayan için de iyidir (y)

@Ayrton bu arada efes kötü bir bira değildi.(Değişene kadar) Özellikle yabancılar çok sever. Tamam yapım olarak kötü bir bira, içinde şeker olmaması gerekir ama tat olarak özellikle amerika kıtasından gelenler(güney, kuzey farketmeksizin) beğeniyorlar. (turizmci olarak çok karşılaştım)
Becks ve Carlsberg 🥰 Zevklerimz benziyor.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Volim öneririm tadı güzel bişey arıyorsan.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Bira içmeni tavsiye etmem tadı berbat. Boşuna demiyorlar fakir içeceği diye. Ama illa içecem tadına bakacam dersen ilk sefer için miller alabilirsin.

• Muhteşem

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
........
Herkese merhaba. Şu ana kadar pek alkol kullanmadım sadece bir kez viski kullanmıştım. Bira içmek istiyorum tadını öğrenmek adına. Daha önce Maltana içmiştim arpa suyu vardı onun içinde de tadı benziyor mu bilenleriniz varsa yazabilir mi ? Ayrıca ilk deneyecek biri için hangi birayı önerirsiniz ?
Tuborg gold tuborg red(ilk defa içecek sen 2 tanede fazla gömme) bunlar harici biralar boş su

• Muhteşem
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Bira denen şeyin tadını sana anlatayım mı?
Tuzlu sade soda + Sidik ve insan cesedi kokusu. O kadar kötü ki. Tavsiye etmem. Hem alkol oranı çok düşük sarhoş yapmıyor. Viskinin alkol oranı çok yüksek. Viski ile devam etmeni öneririm. Tadı güzel olan bir içki içmedim daha. Hepsi leş gibi. Viski de leş gibi ama en azından daha çabuk kafa yapıyor.

Not: Viski pahalı bir içkidir. Mesela normalde 1-2 bardakla sarhoş olmazsın ama o 1-2 bardağı içtikten sonra direkt soğuğa çıkarsan daha çabuk etki yapar. Bu da ekonomik bir yöntem.
İnsan cesedi kokusunu nerden biliyorsun 🤨

• İnanılmaz
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,208
Üyeler
141,258
Son üye
Resul kurekci