Neler Yeni

Biraya Votka Katılır Mı

CVaRy

80+
Nerden Baksanız 4 - 5 Aydır Bira içmiyorum Gece inanılmaz Canım Çekti Bir Anda. Fakat Tek Başına içmek istemiyorum içerisine Biraz Votka Koysam Tadını Bozar Mı?

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
Bizim Burda 5 - 6 Shot Votka Üzerinden Bira içilir Ama Karışım Yapılmaz Değişik Bir Şeyler Denemek istiyorum Akşama Doğru Denicem Bakalım Nasıl Olucak.
bizede söyle hocam nasıl olmus merak ettim

CVaRy

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bizede söyle hocam nasıl olmus merak ettim
Bence Tadı Değişmez Biranın Kendine Has Keskin Kokusu Ve Tadı Var. Alkol Oranı Artar Sadece Zaten Bunun için Yapıcam Tek Başına Bira içmek Hamallık.

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
Bence Tadı Değişmez Biranın Kendine Has Keskin Kokusu Ve Tadı Var. Alkol Oranı Artar Sadece Zaten Bunun için Yapıcam Tek Başına Bira içmek Hamallık.
doğrudur hocam o kadar icen birisi değilim

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,377
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Nerden Baksanız 4 - 5 Aydır Bira içmiyorum Gece inanılmaz Canım Çekti Bir Anda. Fakat Tek Başına içmek istemiyorum içerisine Biraz Votka Koysam Tadını Bozar Mı?
hyr katılmaz fıstık cips bir şey alıp 2 bira keyfi yapabilirsiniz yada kokoreç midye alıp bira ile taçlandırabilirsiniz kızartmalarda yanında çok iyi gider

shotpoter

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,075
İsim
Taha Efe
Jet yakıtı veya havacılık türbin yakıtı (ATF, ayrıca kısaltılmış avtur), gaz türbinli motorlarla çalışan uçaklarda kullanılmak üzere tasarlanmış bir tür havacılık yakıtıdır. Rengi şeffaf ila saman rengindedir. Ticari havacılık için en yaygın kullanılan türleri, standart uluslararası talebe göre üretilen Jet A ve Jet A-1'dir. Sivil türbin motorlu havacılıkta yaygın olarak kullanılan diğer jet yakıtı ise, çoğunlukla yüksek soğuk hava performansı için tercih edilen Jet B'dir.

Uçmak icin birebir. biri %40 diğeride sanırsam %80 oranındaydı. Bozmasa dahi Dokanabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Lolcu Basi
Avrupada var böye bir şey bira içine shot döküyorlar. Ama amaç farklı bir şey olsun, tadı güzel oluyor falan değil. Daha hızlı sarhoş olabilmek için. Tadını değiştirmeyecek miktarlarda. Varoş hareketi biraz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
ragnar oğlu tarkan
düşününce midem kalktı biranın içindeki alkol tadı minimal ve yeterli onu arttırmak hoş olmaz denemeni tavsiye etmiyorum vodkayı sek arada vişne veya tonikle keyifini sürerdim veya 2 bira çerez vs

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,262
İsim
........
vallla süper karışım diye bişi yapıyodum ben 1lt meyve suyu 1 lt votka 2 kırmızı tuborg jelibon 2 redbull güzel oluyordu ama ikisini hiç birlikte içmedim

CVaRy

80+
Avrupada var böye bir şey bira içine shot döküyorlar. Ama amaç farklı bir şey olsun, tadı güzel oluyor falan değil. Daha hızlı sarhoş olabilmek için. Tadını değiştirmeyecek miktarlarda. Varoş hareketi biraz.
Hocam Amaç Zaten Hızlı Sarhoş Olabilmek Tek Başına 5 - 6 Kutu içsem Anca Kafam Güzel Olur Ama 2 Kutunun içine Az Biraz Votka Eklesem Belki Çarpar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

düşününce midem kalktı biranın içindeki alkol tadı minimal ve yeterli onu arttırmak hoş olmaz denemeni tavsiye etmiyorum vodkayı sek arada vişne veya tonikle keyifini sürerdim veya 2 bira çerez vs
Biranın Asidi Dışında Tadı Güzel Geliyor Bana Nedense Alkol Oranını Arttırmak Etkilemicektir Diye Düşünüyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,878
Üyeler
147,029
Son üye
tancu
Top Bottom