Neler Yeni

Biraz Daha Bime Gelecek Ürünler Hakkında Konu Açılırsa Kusucam

Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ali arda
Arkadaşlar Neden Herkes Bime Gelecek ürünler için konu açıyor.Aynı Ekipman için 20 kere konu açıldı.BAKIN sağ yukarda arama kısmına ekipmanın ismini yazarsanız açılan konuları görürsünüz.Sürekli bim görüyorum her yerde bim.Artık Bime Gelecek ürünler hakkında konu açmayın FORUM Bim Forumu Oldu
(Biraz Agresif Çıkmışım)
PFFFF.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Mert Zortlu
İnsanlar bir ürünü neredeyse yarı fiyatına görünce merak ediyor konu açıyor ne yapsınlar? Burası soru sormak için var.
Doğru dakat forum kuralları gereğince konu açmadan önce aynı komu önceden açılmış mı diye bakmak gerekir

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
Arkadaşlar Neden Herkes Bime Gelecek ürünler için konu açıyor.Aynı Ekipman için 20 kere konu açıldı.BAKIN sağ yukarda arama kısmına ekipmanın ismini yazarsanız açılan konuları görürsünüz.Sürekli bim görüyorum her yerde bim.Artık Bime Gelecek ürünler hakkında konu açmayın FORUM Bim Forumu Oldu
(Biraz Agresif Çıkmışım)

(Biraz Agresif Çıkmışım)

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
tavukdönerayran: Yeter lan yeter

others: bime gelecek şeyler alınır mı?

merka etme artık 1 konu olacak atachu ana konuyu açtı
Bide linç yemiştim artık konu açmayın deyince. Eminim beni linçleyenler şimdi ekran başında konulardan dolayı sinir krizi geçiriyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,092
Üyeler
140,766
Son üye
güvenli
Top Bottom