Neler Yeni

Biraz Daha Bime Gelecek Ürünler Hakkında Konu Açılırsa Kusucam

Cerkutay

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Kimse kimsenin ne konusu açacağına karışamaz.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman
Böyle her şeyi sorgularsak işin içinden çıkamayız. O zaman bazı "-de" bağlaçları neden ayrı, bazı "-ki" ekleri neden ayrı gibi sorgularsak saçma olur. TDK abi ne diyorsa o.
Her kuralı sorgulayamassın zaten.Boşluk bırakma olayı kafamı karıştırdı benim.Noktalama işaretinden sonra niye boşluk koyayım ki,bu -de -da eki veya -ki ekine benzer bir durum değil.Daha önce hiç böyle noktalama işaretinden sonra boşluk koyulduğunu görmedim.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Dilimizi doğru konuşalım diye düzeltmeler yapıyorum. Kötü mü yapıyorum anlamadım ki.
Hayır sadece böyle bişi yapasın geldi azcık yüzümüz gülsün diye rahatsız olduysan silebilirim

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
Arkadaşlar Neden Herkes Bime Gelecek ürünler için konu açıyor.Aynı Ekipman için 20 kere konu açıldı.BAKIN sağ yukarda arama kısmına ekipmanın ismini yazarsanız açılan konuları görürsünüz.Sürekli bim görüyorum her yerde bim.Artık Bime Gelecek ürünler hakkında konu açmayın FORUM Bim Forumu Oldu
(Biraz Agresif Çıkmışım)
kardeşim adam bilmiyor belki sanane kendi açmış zaten açanların çoğu 10 mesajın altında kişiler bunun hakkında konu açarak boş yapmışşın bence

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
kardeşim adam bilmiyor belki sanane kendi açmış zaten açanların çoğu 10 mesajın altında kişiler bunun hakkında konu açarak boş yapmışşın bence
Tüm mesajları okur musun ? Yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım edemiyoruz diyorum.Ayrıca koskoca arama kısmı var arama.Bu onun ayıbı

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Arkadaşlar Neden Herkes Bime Gelecek ürünler için konu açıyor.Aynı Ekipman için 20 kere konu açıldı.BAKIN sağ yukarda arama kısmına ekipmanın ismini yazarsanız açılan konuları görürsünüz.Sürekli bim görüyorum her yerde bim.Artık Bime Gelecek ürünler hakkında konu açmayın FORUM Bim Forumu Oldu
(Biraz Agresif Çıkmışım)
Rahatsızsan ALT + F4 at kral
Kimse seni zorla tutmuyor

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,419
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
Tüm mesajları okur musun ? Yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım edemiyoruz diyorum.Ayrıca koskoca arama kısmı var arama.Bu onun ayıbı
açıkcası bim yüzünden konusu aşağıya düşen görmedim forum bu konuda yardım sever forumda bim ile ilgili konu açanlara kızmak yerine konuya cevap vermeyip düşmesini beklemeye ne dersiniz diğer konu sahipleride konuyu yükseltir herkesin problemi çözülmüş olur sen gelip 5 mesajlı adama forum kuralı anlatırsan SEN NE ANLATIYON DAYI BURASI SORU SORMA YERİ deme hakkına sahiip

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sen de artık boş yapma biz kusacaz. Yok kripto alanla olur gibi. Bu ne ya. Saçma sapan.

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
açıkcası bim yüzünden konusu aşağıya düşen görmedim forum bu konuda yardım sever forumda bim ile ilgili konu açanlara kızmak yerine konuya cevap vermeyip düşmesini beklemeye ne dersiniz diğer konu sahipleride konuyu yükseltir herkesin problemi çözülmüş olur sen gelip 5 mesajlı adama forum kuralı anlatırsan SEN NE ANLATIYON DAYI BURASI SORU SORMA YERİ deme hakkına sahiip
bir de insanlara yardım edemiyoruz lafı sinirimi bozuyor bimdeki de yardım istiyor ve yeni konu açmaması gerektiğini bilmiyor yakında sistem toplama rehberi çok diye onada karşı çıkacaksınız ayıptır yahu

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Sen de artık boş yapma biz kusacaz. Yok kripto alanla olur gibi. Bu ne ya. Saçma sapan.
Parti kur oy verelim
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir de insanlara yardım edemiyoruz lafı sinirimi bozuyor bimdeki de yardım istiyor ve yeni konu açmaması gerektiğini bilmiyor yakında sistem toplama rehberi çok diye onada karşı çıkacaksınız ayıptır yahu
Parti kur oy verelim

Top Bottom