Neler Yeni

Biraz Daha Bime Gelecek Ürünler Hakkında Konu Açılırsa Kusucam

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
Parti kur oy verelim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parti kur oy verelim
bu yazdığın yorumla tartışılması gereksiz biri olduğunu gösterdin tebriklerr ona bakılırsa her 7000 TL bütçe ile sistem toplama rehberinde konu açılmasın 1 tane önerelim bitsin forum sizin gibi davranmayın isteyen istediği konuyu açar cevap verme bitsin kimse senden yardım dilenmiyor

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
Sen de artık boş yapma biz kusacaz. Yok kripto alanla olur gibi. Bu ne ya. Saçma sapan.

bu yazdığın yorumla tartışılması gereksiz biri olduğunu gösterdin tebriklerr ona bakılırsa her 7000 TL bütçe ile sistem toplama rehberinde konu açılmasın 1 tane önerelim bitsin forum sizin gibi davranmayın isteyen istediği konuyu açar cevap verme bitsin kimse senden yardım dilenmiyor
7000 TL sistem her geçen gün değişiyor olabilir mi ? Her gün değişen stok,dolar,yeni parça gibi etkenler onları etkiliyor o yüzden onların açılmasında bir sıkıntı yok.Ancak atıyorum bir mouse çıktığı zamanda şimdide aynıdır.Etkeni değişmez.

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
7000 TL sistem her geçen gün değişiyor olabilir mi ? Her gün değişen stok,dolar,yeni parça gibi etkenler onları etkiliyor o yüzden onların açılmasında bir sıkıntı yok.Ancak atıyorum bir mouse çıktığı zamanda şimdide aynıdır.Etkeni değişmez.
burada diklkat çekmeye çalıştığım şey doların değişmesi ve sistem değil adamın bunu bilmemesi gidip arama yerine 7 bin TL bütçe ile sistem yazmak yerine konu açması kulaklığın ne farkı var yeni konu açmaması gerekiyor ama açıyor sanane bu sana nasıl bir zarar veriyorda bununla ilgili boş bir konu açıyorsun ona bakılırsa sende bu konuyu açarak fazla mesaj alarak sırada yükselip birinin yardım almasını engelledin?

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,083
İsim
Lydranx
burada diklkat çekmeye çalıştığım şey doların değişmesi ve sistem değil adamın bunu bilmemesi gidip arama yerine 7 bin TL bütçe ile sistem yazmak yerine konu açması kulaklığın ne farkı var yeni konu açmaması gerekiyor ama açıyor sanane bu sana nasıl bir zarar veriyorda bununla ilgili boş bir konu açıyorsun ona bakılırsa sende bu konuyu açarak fazla mesaj alarak sırada yükselip birinin yardım almasını engelledin?
Bakın sağ yukarda arama kısmı var gördünüz mü ? ayrıca demeye çalıştığım şey konu zaten ana sayfada varken tekrar tekrar açılması.Neyse daha fazla tartışmayacağım haklısınız.

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
Bakın sağ yukarda arama kısmı var gördünüz mü ? ayrıca demeye çalıştığım şey konu zaten ana sayfada varken tekrar tekrar açılması.Neyse daha fazla tartışmayacağım haklısınız.
yav arama kısmını ben görüyorum ama yeni foruma kayıt olmuş biri nasıl kullanacağını bilmiyor ne anlatıyon aga ben konu açmıyorum o kulaklıkla ilgili forumun bekçisimisin isteyen istediği konuyu açar hatalı bir durum varsa uyarılır sanane ya bir de bununla ilgili konu açmış bu forumda böyle bir sıkıntı var herkes forumu kendinin sanıyor KURALLAR KURALLAR sen mi uyarıyorsun kuralları ya da bu konuyu açtın dedğim gibi yeni hesap açmış biri bu konuyu görmeyecek ve açacak hepsine istiyorsan cevap ver istersen verme zaten kaldı 2 gün dayan ya

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,516
İsim
.
Dalgasına yazmıştım :/
Ciddiye aldıysan ne diyim

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Arkadaşlar bime gelecek olan korona aşısı alınır mı?(ACİL)

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
sadece bim konusu değil ki xbox mı alıyım ps5 mı alayım konuları da çok

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10