Neler Yeni

Biri takip etmemesine rağmen neredeyse tüm ST lerime bakıyo ? kafayı yiyecem

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,466
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Valla haklısın knk ama çok yoğun bir şekilde psikolojik tedaviye ihtiyacım var galiba :')
Olm ben istek atacam main hesaba ve nolursa olsun artık
Mesaj otomatik birleştirildi:

O biraz zor belki şifre kombinasyonları denyebilrim. Eski hesabının şifresini az çok biliyodum çünkü belki şansım tutar milyonda bir olsada :D
Bruteforce yapabilirsin. Milyarlarcalık kombinasyon içeren worldlistler var. 10 GB'a da var 100 GB'a da. Ama linux aracılığıyla kullanabiliyorsun diye biliyorum.

2mApoo

80+ Silver
Bruteforce yapabilirsin. Milyarlarcalık kombinasyon içeren worldlistler var. 10 GB'a da var 100 GB'a da. Ama linux aracılığıyla kullanabiliyorsun diye biliyorum.
Aga biraz bakmıştım ona zamanında ama artık işe yaramıyor o tool lar. Çoğu fixlenmiş
Pishing işlemi daha başarılı ama hiç uğraşamam

Story knk
Benim storylerim

Sagittarius

80+ Silver
Aga şimdi 13 takipçili bir hesap var. Benim hesabımda gizlide deil herkes görebilir ST lerimi. Ama bu şahıs benim ST lerimin neredeyse tümüne düzenli olarak bakyor.
Ortak arkadaşımız var ve bu ortak arkadaş eski sevgilimin arkadaşı. Yani bence eski manit yan hesapla bakıyor olabilir. Hesap yeni açılmış bana kalırsa takipçisi fln 12-13 ve hep sabit kalıyor. Ama istek atmama rağmen kabul etmiyor yada red etmiyor.
Bu şahsın kim olduğunu nasıl bulabilirim ?
IP bulma diye bişey varmış belki adresi çıkar yada kullandığı e posta - telefon - veya giriş yaptığı yer vs.vs.
Biraz cahilim bu konularda saçmalamış olsam bile kusura bakmayın ama YARATICI FİKİRLERE İHTİYACIM VAR NASIL BULABİLİRİM ?
Şu İP adresi saçmalığıni unut öyle bir şey yok kim olduğunu sor cevap vermezse engelle

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Reis MİT ile görüşmen lazım :) onlar çözer

2mApoo

80+ Silver

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,466
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Aga biraz bakmıştım ona zamanında ama artık işe yaramıyor o tool lar. Çoğu fixlenmiş
Pishing işlemi daha başarılı ama hiç uğraşamam

Story knk
Benim storylerim
Aslında fixlenmediler. Sadece yeterli düzeyde kombinasyon ve işlemci gücüne ihtiyaç var. Ama o da sende yok.

Maykıl

80+ Silver
Hayır bide onu geç ilişki durumumu yakından takip edenler bilir haftalar önce ayrılmıştık (hediye olayları vs.vs.). Ve spotify listesinden göndermeli şeyler yazıyor- benim listeme eklediğim son şarkıya ithafen şeyler yazıyor ve tamamıyla emin olacam onun olduğundan
knk şu benim ex in story lerini bana ss atarmısın
-ok

2mApoo

80+ Silver
Aslında fixlenmediler. Sadece yeterli düzeyde kombinasyon ve işlemci gücüne ihtiyaç var. Ama o da sende yok.
Zaten 1 kerede işime yarayan şey olsaydı şaşardım yeminle :D

Top Bottom