Neler Yeni

Birini nasil dava edebilirim.

Kerimaluc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerimcan
Merhaba Merhaba ben yayın yapıyorum ve DC ve YouTube kanalıma fazlaca söven insanlar geliyor ve psikolojimi bozmaya başladı kolayca sinirlenen biriyim bu toksic insanları nasıl dava edebilirim (Jahrein neden bu kadar cok dava actiğini anladim )

profestur

80+
bireysel olarak yapmanız gerekirse kanıtlarla beraber tek tek karakola ya da savcılığa gidip şikayet etmeniz gerekmekte fakat süreç uzun sürüyor. bir avukatla çalışırsanız o işlemleri sizin yerinize halledip süreci hızlandırır

lebron23

80+ Bronze
Merhaba Merhaba ben yayın yapıyorum ve DC ve YouTube kanalıma fazlaca söven insanlar geliyor ve psikolojimi bozmaya başladı kolayca sinirlenen biriyim bu toksic insanları nasıl dava edebilirim (Jahrein neden bu kadar cok dava actiğini anladim )
Yanlış anlama dostum ama böyle şeyleri takıyorsun yayın açma. Psikolojik sağlık önemli

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Kemalhan Altay
bende içerik üreticisiyim dostum ilk başlarda senin gibi herşeyi çok kafaya takardım, yazılan kötü yorumlara saatlerce cevap falan verirdim çok sinirimi bozardı bu durum. Sonradan farkettimki boş yapanlara ne kadar yanıt verirsen o kadar artıyorlar. Görmezden gelmelisin ve morelini bozmalarına izin vermemelisin çok takıyorsan yorumları okuma güzelleri oku baktın başı kötüyse yazının hemen geç. Takmadıkca alışacaksın 3 4 yılı geride bıraktım mesela artık ne kötü bişey diyen var deseler bile umrumda olmaz prim vermem siler geçerim yorumunu sende öyle yapmalısın eğer bu işe devam etmek istiyorsan. Hiç kimsenin yazdığı senin gününü kötü geçirmene sebep olmasın kimseyi umursama boşver keyfine bak sadece mutlu ol dost

Rufo

80+
Bi avukatla anlaş ss al gönder avukat uğraşır

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
820
İsim
slm
Zamanla alışırsın yorumlara eğer alışamayacağını kabullenirsen yayıncılığı bırakman daha mantıklı olur. İstediğin kadar tüm insanları mutlu etmeye kendini sevdirmeye çalış asla başaramazsın. Sana sövene sen de söv rahatlarsın ve daha kolay alışırsın. ;)

Top Bottom