Neler Yeni

Bisikleti parçalamak için kaç TL alırlar

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
Şimdi arkadaşlar benim şehir dışına tasinma gibi Bi ihtimalim var ve bisikletide götürmeyi düşünüyorum
Ama parcalamadan götürmek zor ben parçalayabilirmiyim yada servise versem ne kadar alır
@htc.husnu

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Şimdi arkadaşlar benim şehir dışına tasinma gibi Bi ihtimalim var ve bisikletide götürmeyi düşünüyorum
Ama parcalamadan götürmek zor ben parçalayabilirmiyim yada servise versem ne kadar alır
Tekerleri,gidonu falan çıkartabilirsin ama gidonu önermem tekrar aynı derecede sıkamazsın büyük ihtimal.Paran varsa arabanın arkasına takılması için aparatlar var tahminimce 200-300 lira birşeydir.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
699
İsim
Ömer Keskin
Kendin parçalayabilirsin. Gerekli alyanslar varsa.

Bilgici Bilim

80+ Bronze

bizim Actros ile ezelim sırt çantana bile sığar gerisini bilemem ama​

şaka bi yana girme o topa tren yok mu

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
@htc.husnu
Parçalamak ve toplamak rahattır. Ama sana önerim lastiklerı çıkar. Direksiyonu sağa yada sola yaslayıp kadroya yapıştır ve bağla lastikleri ayrı ayrı taşı. Zaten bisiklette 3 ana parça var. Kadro lastikler ve süspansiyon. Bu 3 ana parçadan oluşuyor taşıma maksatlı bu 2 parçayı ayırsan daha sağlıklı olur. Sonra toplayamazsın düzgünce. Sonra sürerken çıkar vs sonra yarlanırsın. Sana tavsiyem lastikleri sok direksiyonu kadroya yapıştır taşı. Eğer frenlerin disk frense lastikleri çıkardıktan sonra diskin girdiği yere karton koyda taşırken frene basılırsa fren balataları yapismasın

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler
Fitness
Instagram
@eren__agar
Steam
1075812335
Discord
eren21601#7919
Reddit
eren21601
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Parçalamak ve toplamak rahattır. Ama sana önerim lastiklerı çıkar. Direksiyonu sağa yada sola yaslayıp kadroya yapıştır ve bağla lastikleri ayrı ayrı taşı. Zaten bisiklette 3 ana parça var. Kadro lastikler ve süspansiyon. Bu 3 ana parçadan oluşuyor taşıma maksatlı bu 2 parçayı ayırsan daha sağlıklı olur. Sonra toplayamazsın düzgünce. Sonra sürerken çıkar vs sonra yarlanırsın. Sana tavsiyem lastikleri sok direksiyonu kadroya yapıştır taşı. Eğer frenlerin disk frense lastikleri çıkardıktan sonra diskin girdiği yere karton koyda taşırken frene basılırsa fren balataları yapismasın
Servise yaptırsam ne kadar alır hem düzgün yapmış olurlar
Fren hidrolik disk bu arada

foolhardy0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
bayhangozukara
Aslında bısıklet lastıklerı sokmek kolay ıs bence bır kendın dene 14 15 anahtarla felan ya da gıt bı sor bısıkletcıye abı lastıklerı kaca sokersın dıye servısle ugrasma

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,879
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Lastikleri çıkarmak zor bir şey değil youtubeye yaz çıkıyor.Lastik harici bir şey sökme ilerde sorun falan çıkar.

Hasan344

80+ Gold
Bisiklet taşıyıcı alabilirsin. Fazla pahali bir şey değil.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
@htc.husnu
bisiklet taşıma aparatı al aracın arkasına takarsın

trenboloneren

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Eren İlker Ağar
İlgilendiği Kategoriler