Neler Yeni

Bitmeyen Monster Çilesi

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Win7Multi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İstanbul Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi 1938.Sokak
İsim
Anonim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Bilişim
Instagram
tolgafiorinofani
Çoklu Konu, Spam
Monster ile alakalı kaçıncı konu bilmiyorum. Ancak bu sefer ki konu gerçekten acayip ama gerçekten acayip. Cihazım Valorant'ta 200 FPS vermesi gerekirken 40 FPS veriyor. Ve oyunun tam ortasında cihaz donuyor. Ancak acayip olan şu, bilgisayarın klavye kısayollarına kadar çalışıyor. Mesela klavyenin ışığını kapatmak için bir tuş kombinasyonu var. O bile çalışıyor. Acayip durumlardan birtanesi cihaz donduktan sonra arkada garip bir müzik çalıyor ve müzik te çok rahatsız edici.
Cihaz Roblox'ta bile kasıyor ve aynı durum kilitleniyor. Ancak BeamNG.drive oyununda bunlar olmuyor. (tabii BeamNG.drive oyununda da düşük FPS var.)

Monster İle Alakalı açtığım konular:

sadecekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ekin Büyükyağcı
Diski sıfırdan biçimlendirip usb ile format atın atmadan önce kasanızı fanlarını temizleyin yumak yumak olmuştur büyük ihtimalle termal macun yenileyin düzelir

Win7Multi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Anonim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Bilişim
Instagram
tolgafiorinofani
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Diski sıfırdan biçimlendirip usb ile format atın atmadan önce kasanızı fanlarını temizleyin yumak yumak olmuştur büyük ihtimalle termal macun yenileyin düzelir
hocam zaten bakıma götüreceğim ancak ben yine bir format atayım en iyisi.

MzK47555

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Mehmet Zahit Keskin
Giriş seviye modelleri ciddi sıkıntılı galiba. Bende Tulpar serisinden bir model varda genel olarak memnunum diyebilirim.

sadecekin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ekin Büyükyağcı
hocam zaten bakıma götüreceğim ancak ben yine bir format atayım en iyisi.
O zaman bir format atıp deneyin yinede bakıma götürün bedava siye biliyorum monster bakım ücreti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Giriş seviye modelleri ciddi sıkıntılı galiba.
Monster hepsi sıkıntılı herkes reklam yapıyor çok iyi böyle iyi şöyle iyi ama çöp laptopta razer asus msi harici önermiyorum gündelik laptop içind Lenovo

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
O zaman bir format atıp deneyin yinede bakıma götürün bedava siye biliyorum monster bakım ücreti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monster hepsi sıkıntılı herkes reklam yapıyor çok iyi böyle iyi şöyle iyi ama çöp laptopta razer asus msi harici önermiyorum gündelik laptop içind Lenovo
Asus laptopları bi ben sevemedim asuslardada sıkıntılar var
Zamaninda aldiğim b450 ile çok cebelleştim sonra iade ettim hayatimda kullandiğim en kotu anakart idi

futwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
kadir eren
Monster ile alakalı kaçıncı konu bilmiyorum. Ancak bu sefer ki konu gerçekten acayip ama gerçekten acayip. Cihazım Valorant'ta 200 FPS vermesi gerekirken 40 FPS veriyor. Ve oyunun tam ortasında cihaz donuyor. Ancak acayip olan şu, bilgisayarın klavye kısayollarına kadar çalışıyor. Mesela klavyenin ışığını kapatmak için bir tuş kombinasyonu var. O bile çalışıyor. Acayip durumlardan birtanesi cihaz donduktan sonra arkada garip bir müzik çalıyor ve müzik te çok rahatsız edici.
Cihaz Roblox'ta bile kasıyor ve aynı durum kilitleniyor. Ancak BeamNG.drive oyununda bunlar olmuyor. (tabii BeamNG.drive oyununda da düşük FPS var.)

Monster İle Alakalı açtığım konular:

kral sorun monsterla mi alakali yoksa sen virus yukleyip bilgisayarin icine mi ediyosun tam olarak anlamadim 😂 ona bakilirsa her markanin sorunlu musterileri var

Win7Multi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Anonim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Bilişim
Instagram
tolgafiorinofani
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kral sorun monsterla mi alakali yoksa sen virus yukleyip bilgisayarin icine mi ediyosun tam olarak anlamadim 😂 ona bakilirsa her markanin sorunlu musterileri var
hocam oyunun arkasındaki müzik takılı kalıyor yanlış söyledim. 🤭

EMREKKE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
EMRE ÖZDEMİR
Başına gelenler normal değil tabi ama her markada böyle sorunlar çıkabiliyor ihtimali oluyor yani Asus kullanan bir arkadaşım vardı o da fanları asla durduaramıyordu sıfır cihaz kaç kez servise gitti sonunda iade etmişti. Bende monster kullanıyorum markayı şahlandırmak gibi şeyim yok tabi neyse o ama 2 sene oldu ben hiçbir problem almadım control centerden fanlara istediğim derecede güç ayarlıyabiliyorum bu asus da yoktu belli kademeler le sabitlenmişti bu ayar. Isınma sorunu yaşamadım hatırlıyorum ilk zamanlar 280 300 arası fps alıyordum Valorantta Şu ana 300 üzeri alıyorum Şans mı denir bilmiyorum ama ben sorun yaşamadım bu marka ile ilgili kardeşimde abilmde monster kullanıyor onlarda da bi problem görmedim. Hatta abim 7 senelik bilgisayarı sadece termal macun için bakıma getirmişti klavyesinde sorun olmadığı halde kendileri ücetsiz değişim yapmışlardı.

futwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
kadir eren
bu durumda yapabilecegin en mantikli isler;
-usbni bicimlendirip bilgisayara usb ile windowsun kendi sitesinden indirip format at
-formatladiktan sonra guzel bir antivirus kur ucretsiz versiyonu yeterli olabilir ama daha iyi bir hizmet istiyoru mdiyrsan satin al kaspersky onerebilirim
-bilgisayari bakima gotur zaten monster ucretsiz servis veriyor diye biliyorum icine falan baksinlar temizlesinler termal macununda bir sorun var mi diye.
bunlar yapildigi taktirde bilgisayar eski haline doner donanimsal sorun varsa da tespit edip bilgilendirmelerini rica edersin bakima vermeden once.

Win7Multi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Anonim
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Bilişim
Instagram
tolgafiorinofani
Başına gelenler normal değil tabi ama her markada böyle sorunlar çıkabiliyor ihtimali oluyor yani Asus kullanan bir arkadaşım vardı o da fanları asla durduaramıyordu sıfır cihaz kaç kez servise gitti sonunda iade etmişti. Bende monster kullanıyorum markayı şahlandırmak gibi şeyim yok tabi neyse o ama 2 sene oldu ben hiçbir problem almadım control centerden fanlara istediğim derecede güç ayarlıyabiliyorum bu asus da yoktu belli kademeler le sabitlenmişti bu ayar. Isınma sorunu yaşamadım hatırlıyorum ilk zamanlar 280 300 arası fps alıyordum Valorantta Şu ana 300 üzeri alıyorum Şans mı denir bilmiyorum ama ben sorun yaşamadım bu marka ile ilgili kardeşimde abilmde monster kullanıyor onlarda da bi problem görmedim. Hatta abim 7 senelik bilgisayarı sadece termal macun için bakıma getirmişti klavyesinde sorun olmadığı halde kendileri ücetsiz değişim yapmışlardı.
hocam gerçekten siz şanslısınız.

futwin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
kadir eren
hocam oyunun arkasındaki müzik takılı kalıyor yanlış söyledim. 🤭
yani evet yasadigin sorunlar biraz fazla ve normal degil monster ile gorustun mu bu konuda yok bir gun mavi ekran veriyor bi gun hoperlorde sorun cikiyor falan diye

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom