Neler Yeni

[Bitti] Steam'de Bedavaya 66 Oyun Almak İster misiniz?

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Anlamadığım olay neden resmi bir siteniz olmayan yere gelip insanlara en başta cevap verdiniz?
Merhabalar,

Sizlere yazmış olduğunuz yazıları tekrar okumaya davet ediyorum.
Resmi iletişim kanalımız olan https://gibir.net.tr veya 0 850 550 0332 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

Merhabalar,

Sizlere yazmış olduğunuz yazıları tekrar okumaya davet ediyorum.
Resmi iletişim kanalımız olan https://gibir.net.tr veya 0 850 550 0332 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileriz.
Argümanlarıma karşılık bulamadığınız için mesajınızı düzenleyip daha kurumsal gözükme çabanızı biraz komik buldum açıkçası. Bir firmanın duyguları ve kompleksi olabileceğini düşünmezdim, güvenli olduğunuzu nedenleriyle birlikte anlatıp konudan uzaklaşmak yerine hala tabiri caizse "sidik yarıştırmanız" kalitenizi ele veriyor zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1614084975111.png

AdnanKe

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,140
İsim
Adnan Eren
yapmış olduğunuz karalama ve hakaretlerin, kanıtlanamaması durumunda marka değerimizi düşürmek ve karalama kampanyası yapmaktan dolayı hukuki yollara başvurabileceğimizi bildirmek isteriz.
Mesajımı tekrar okursanız içerisinde size karşı bir tane bile hakaret içerikli cümle olmadığını göreceksiniz. Oldu olacak formaliteden tecavüz, darp ve gasp da yazsaydınız. Yazımın tamamı kendim dahi oluşturmadığım karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan bir tartışma konususun altında Steam sözleşmesinde bu işleyiş ile ilgili bir açıklama bulunmaması ve olası riskler hakkında.

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Arkadaşlar bilen var mı diye soracağım; bu ağa bağlanır bağlanmaz oyunlar bana nasıl geliyor? Açıkçası desteklerinden cevap falan beklemekle uğraşmak istemedim. Yani normalde ''Family Sharing'' için karşı taraftan izin almamız gerekmiyor mu? Bu ağa bağlanınca otomatik izin mesajı gidiyor da öyle izin mi veriyorlar,bekletme de ondan mı kaynaklı? Ve bunların bu işten kazançları nedir? Hani abonelerine özel bir şey olsa anlayacağımda herkese açık bir şekilde vermeleri şüphelendirdi. Eğer bir sorun yoksa bende yararlanmak isterim çünkü. Bedava 66 oyun, boru mu?

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Ben burdaki mevzuyu anladım neden herkes Gıbırı linçlemiş?
Mesaj yazma ve tehditkar hareketlerinden dolayı olan bir durum hocam.
Mesajlarına bakarsanız daha kelimeleri nasıl doğru kullanacağını bilmeyen birisi veya bir şirket olarak haddinden fazla tehditkar.
Neden tehditkar cevap verip sonradan burası bizim resmi yerimiz değil desin ki?

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Forumda ki yetkililerden birinin herkesi temsilen görüşmesi (yada uğraşmayabilirler 'çok da şe' değil) açıkçası iyi olabilir. Hepimizin forumdan ''bedava oyun veriyomuşunuz oağğğğğ'' gibi gidip sorulara boğması zaten yoğunluklarını iyice artırmaya yarar sadece.

Top Bottom