Neler Yeni

[Bitti] Steam'de Bedavaya 66 Oyun Almak İster misiniz?

Gökkubbe

80+
Arkadaşlar bilen var mı diye soracağım; bu ağa bağlanır bağlanmaz oyunlar bana nasıl geliyor? Açıkçası desteklerinden cevap falan beklemekle uğraşmak istemedim. Yani normalde ''Family Sharing'' için karşı taraftan izin almamız gerekmiyor mu? Bu ağa bağlanınca otomatik izin mesajı gidiyor da öyle izin mi veriyorlar,bekletme de ondan mı kaynaklı? Ve bunların bu işten kazançları nedir? Hani abonelerine özel bir şey olsa anlayacağımda herkese açık bir şekilde vermeleri şüphelendirdi. Eğer bir sorun yoksa bende yararlanmak isterim çünkü. Bedava 66 oyun, boru mu?
Bu durumu bende merak ediyorum

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Mesaj yazma ve tehditkar hareketlerinden dolayı olan bir durum hocam.
Mesajlarına bakarsanız daha kelimeleri nasıl doğru kullanacağını bilmeyen birisi veya bir şirket olarak haddinden fazla tehditkar.
Neden tehditkar cevap verip sonradan burası bizim resmi yerimiz değil desin ki?
Forumda firmalar ile olan konuşmaları ifşalamak yasak diye biliyorum bu arada o WP konuşmasını silseniz iyi olur

wow o.O2

1614086023214.png

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Forumda firmalar ile olan konuşmaları ifşalamak yasak diye biliyorum bu arada o WP konuşmasını silseniz iyi olur
İfşalayan ben değilim.
Başkası atmış bende alıntı yaptım.
Merak etmeyin hocam :)

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
bir insan bunu yazmak için foruma üye olmaz ya. kesin gıbırnet çalışanı 🤦‍♂️ 😂
Abi yanlış anlaşılmasın ama bu hesap olayı şüphelerimi iki kat artırdı Mert12345 ne :D? Yada Discord'da arkadaşın attığı mesajdan mı gelmiş? Fake hesap açtıklarına inanmak istemiyorum

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
Top Bottom