Neler Yeni

bleach animesi hakkında sorum vardı

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
bleachin izleme sırasını bilen varmı çok köklü bi anime olduğu için kafam karıştı yakın bir zamanda hunter x hunter biticek bleach izlemeyi planlıyorum sırasını bilen varsa yardımcı olabilirmi

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
movieler dahil değilse zaten tek bir tane animesi var oda 366 bölüm olması lazım ben movie leri izlemedim

Checkmate

80+ Silver
bleachin izleme sırasını bilen varmı çok köklü bi anime olduğu için kafam karıştı yakın bir zamanda hunter x hunter biticek bleach izlemeyi planlıyorum sırasını bilen varsa yardımcı olabilirmi
Filler yazanı izlemene gerek yok, ama bence izle ben 366 bölümünü de izledim. Bu bölümleri izledikten sonra filmlerini izleyebilirsin, filmler de filler bölüm.

Son düzenleme:

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
ekim yada eylülde final arc anime olarak uyarlanıcak

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
movieler dahil değilse zaten tek bir tane animesi var oda 366 bölüm olması lazım ben movie leri izlemedim
Fiiler yazanı izlemene gerek yok, ama bence izle ben 366 bölümünü de izledim. Bu bölümleri izledikten sonra filmlerini izleyebilirsin, filmler de fiiler bölüm.
farketmedim kusuruma bakmayın,büyük ihtimalle başlarım youtubeda gezinirken bi bankai edit gördüm fenasal hoşuma gitti baktım 366 bölüm e dedim yeriz o yüzden başlayabilirim gibi duruyor teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,609
Üyeler
157,715
Son üye
emir7e
Top Bottom