Neler Yeni

blic t60 klavye driver bulunuyormu

Hydranoid

80+ Bronze

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
Hoş görünüyor baya benim iade deme sebebim buydu :D bence kullanılabilir bana gelse ben de iade etmezdim. Kalitesini beğendin mi ve kablosuz mu (Güle güle kullanın)
kablosuz değil hocam kalitesi çok güzel

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
t60 model bir klavye aldım fakat ziyoulang değil blic marka bir klavye gelid klavyem rgb olmasına rağmen altında sadece t60 yazıyor ve driver tanımıyor bunun bir çözümü varmıdır yoksa yapacak bir şey yokmu
hocam driveri varmış bu klavyenin , silabor satıcısı sağ olsun bana yardımcı oldu. https://silabor.com/blog-detail/blic-t60-driver bu linkten indirip kendilerine bir teşekkür edebilirsiniz. Şayet ben kendilerinden almamama rağmen bana yardımcı oldular. Sarftech driverin olduğundan bile habersiz malesef. Ne sattığını bilen satıcı candır can.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
hocam driveri varmış bu klavyenin , silabor satıcısı sağ olsun bana yardımcı oldu. https://silabor.com/blog-detail/blic-t60-driver bu linkten indirip kendilerine bir teşekkür edebilirsiniz. Şayet ben kendilerinden almamama rağmen bana yardımcı oldular. Sarftech driverin olduğundan bile habersiz malesef. Ne sattığını bilen satıcı candır can.
evet hocam bende buldum hatta birkaç gün önce incalemede yayınladım

TerzP

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
S
evet hocam bende buldum hatta birkaç gün önce incalemede yayınladım
Tamamdır hocam ben incelemenizi okumamıştım , koyduğunuz fotoğraflar kırılmış yalnız düzenleyin isterseniz. İyi akşamlar dilerim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve incelemenin yanına driver linki açıklamada tarzı bir şey yazarsan bence cok makbule geçer. Çoğu kişi sarftech in yazılımdan habersiz olmasından ötürü yazılımsız kullanıyor klavyeyi.

canofcall

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
YiğitCan Akbaşlı
hocam driver rgbleri ve kısayolları kontrol etmeye mi yarıyor bir de varsa link alabilir miyiz?

Aykut D.

80+ Gold

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan

federalper

80+ Silver
zaten indirsem bile sadece 1 kere kullanacağım bir uygulama için iade edeceğimi sanmıyorum satıcı sarftech buarada hocam ama klavye ziyoulangdan bir tık daha kalteli switchler kullanıyor gibime geldi ondan dolayı muhtemelen kullanmaya devam edeceğim
ziyoulang'dan farkı yok o ürünlerin hepsi aynı fason üretim marka basılıyor sadece

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,845
İsim
göksel yurtcan
Top Bottom