Neler Yeni

İnceleme 👀BlitzWolf BW-KB1 İncelemesi🚀

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: Bery

equinoxx

80+ Bronze

Caelius

80+ Silver
Herkese merhaba öncelikle bu benim ilk incelemem olduğu için biraz hatalarım olabilir belirtirseniz sevinirim.

Banggood üzerinden almış olduğum BlitzWolf KB1 kargolama ve stok sorunuyla beraber yaklaşık 13 günde elime ulaştı. Fiyatını merak edenler için Türkiye direkt posta ile 476TL ye satın aldım.

Ürünün kutu ve kutu içeriği ile başlamak istiyorum. Gayet sade ve düz bir tasarım kullanılmış Klavyemizin kutusunda açıkcası hoşuma gitti. Kutuya puanım 9/10Alıntıyı görüntüle
Kutu içerisinden bir adet Klavye,1 adet Type-C kablo,1 adet Key Puller ve son olarak 1 adet de kullanma kılavuzu çıkıyor. Kutu içeriğine puanım 6/10
Type-C kablonun örgülü olması güzel olmuş Key puller da çok rahat kullanılıyor elle çıkarmaktansa çok daha kolaylaştırıyor işinizi ve KeyCapslere zarar vermiyor.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Kavye bildiğiniz gibi 63 tuşdan oluşmakta. Işık açısından gayet parlak ve hoş bir görüntüsü var. RGB bir tasarıma sahip 19 tane ışık modu var. Artı olarak her tuşa ayrı atama yapabiliyorsunuz. Işıklara puanım 7/10
(VİDEO BANA AİT DEĞİL)
Alıntıyı görüntüle
Özelliklerine gelecek olursak şu şekilde: Özeliiklerine puanım: 9/10
Bluetooth 5.0 Kablosuz Bağlantı. Cep telefonları, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar ile uyumlu 5 cihaza kadar bluetoothla bağlanabiliyoruz.
Dahili 1900mAh bataryaya sahip. LED'ler açıkken 18-20 saate kadar götürüyor LED'ler kapalıyken 10 güne kadar götürebiliyor. Tüm tuşlar programlanabilir, FN işlevini, ışık efektlerini, klavye düzenini ve makroları özelleştirilebilir bir şekilde driver üzerinden yapabiliyoruz (Driver bende sıkıntı çıkardığı için kendi çektiğim fotoğrafları koyamadım). Driver üzerinden ışıkların hızlarını parlaklık derecesine kadar her şey yapılabiliyor. (bunları klavye üzerinden de yapabiliyoruz fakat driverda daha kolay oluyor)
Alıntıyı görüntüle
Driver üzerinde game mode diye bir bölümde bulunyor. Bu bölümde ALT+TAB,ALT+F4 gibi yanlışlıkla yapılabilecek kombinasyonları kapatabiliyoruz.

Klavyenin tuşlarına ve switchlerine gelecek olursak:
Klavyemizde Gateron switch bulunmakta. Bu modelde 3 tane Switch seçeneği ve 2 tane klavye rengi bulunmakta Switchler:Mavi,Kırmızı,Kahverengi olarak Klavye renkkleri: Beyaz ve Siyah şeklinde ayrılıyor. Ben Beyaz renk ve Kırmızı Switch seçeneklerini kullanarak satın aldım.
Alıntıyı görüntüle
Ses testine gelelim isterseniz (Ses testini kendim yapamadığım için başka bir zaman ekleyeceğim kusuruma bakmayın)

Artılarına gelecek olursak:
Kablosuz olması,Hiç gecikme yok bu arada.
Küçük olması özellikle bana çok yer açtı
Kablonun örgülü kablo olması
KeyCapslerin çok rahat olması
Klavyenin altında yükseltici olması

Eksilerine gelecek olursak:
Tuş dizaynına alışmak biraz zamanınızı alabilir
Yanında MK61 gibi bir kaç yedek Switch gönderilebilirdi
Kablolu bağlandığında Space(BOŞLUK) tuşunda ışık yanması
Beyaz renk olduğu için çok fazla toz, kir biriktiriyor.

Eveeeet biraz heyecanlandım iyi bir incelenme olmayabilir ama elimden geleni yapmaya çalıştım yorumlarınız benim için çok önemli hatalarımı belirtirseniz özellikle çok sevinirim İyi forumlar :)
Klavye kaliteli Bluetooth un da 5.0 olmasi guzel hayirli olsun

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Bery

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,966
İsim
Lokman Doğan
2 yıl önceki konu niye hortladı böyle.d

• Hahaha