Neler Yeni

Blogger mı Wordpress mi?

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Ya şöyle bi süre sonra kemik bir okuycu olursa alan adı satın alacağım. Ama yolun yarısında bırakırım diye ilk etapta almiyim. Para boşa gider.
Sorum şu :
İlk etapta .wordpress.com alsam sorun olur mu indeksleme açısından öne çıkma vesaire.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen siz en iyiyisiniz.
Seo ayarlarıni çok iyi yapman lazım. Bildiğim kadarıyla seo ayari yapmazsan Blogger Googlen olduğu için daha çok öne çıkarılıyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Seo ayarlarıni çok iyi yapman lazım. Bildiğim kadarıyla seo ayari yapmazsan Blogger Googlen olduğu için daha çok öne çıkarılıyor.
baltazar da bi aktif olamadı.

@Chrollo04 tema hakkında haklılık payı var.
Wordpress daha hoş geliyor.
Ama ya SEO ayarını iyi yapamazsam ?
Nasıl yapılır?
Bilen biri yok mu koca forumda ?

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Dostum blogger daha basit ama seni kısıtlıyor. İleride büyümek istersen önüne taş koyar,
Wordpress daha geniş bir alan, daha çok plugin var, kaynak var vs. Ayrıca host+ domain aldığında daha rahat oluyor.

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
WP daha iyi sanırım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Dostum blogger daha basit ama seni kısıtlıyor. İleride büyümek istersen önüne taş koyar,
Wordpress daha geniş bir alan, daha çok plugin var, kaynak var vs. Ayrıca host+ domain aldığında daha rahat oluyor.
Bu eklentiler kaynaklar ve özellikler kişisel blog için önemli mi? Nihayetinde e ticaret sitesi değil kişisel blog kuruyorum.
WordPress'in dini imanı para.

Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus Kaplan
Discord
Sessiz#0307
Bu eklentiler kaynaklar ve özellikler kişisel blog için önemli mi? Nihayetinde e ticaret sitesi değil kişisel blog kuruyorum.
Hayır öyle bir şey yok. Blogger, yüksek hayalleri olanlar için uygun değil. Anca okul projesi veya ayda 1 şehir gezen kıvırcık saçlı kızların kullandığı bir yer olabilir.

Ayrıca SEO işi sana bağlı, ya seo öğrenip kendin yapacaksın ya da parayla yaptıracaksın.

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
Merhaba,
Kendi blogumu açmak istiyorum. Uzun zamandır merakım vardı ama bir türlü elim gitmiyordu.
Karar verdim artık.
Blog yazacağım.
Yeri gelecek kendi kişisel düşüncelerim, analizlerim ( toplumsal analiz kripto değil xD) , yeri gelir yeni öğrendiğim bilgileri paylaşırım yeri gelir vesaire veisare.
Kişisel blog olacak.
Blogger mı Wordpress mi?

@baltazar @Oguzrtx
Wordpress daha profosyoneldir

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hayır öyle bir şey yok. Blogger, yüksek hayalleri olanlar için uygun değil. Anca okul projesi veya ayda 1 şehir gezen kıvırcık saçlı kızların kullandığı bir yer olabilir.

Ayrıca SEO işi sana bağlı, ya seo öğrenip kendin yapacaksın ya da parayla yaptıracaksın.
Ya ben normal kendi halinde 3 5 kuruş kazandıran bir site yapmak istiyorum.
Böyle bir webtekno falan olmicam.
Wordpress yine de gerekli mi?

Anca okul projesi veya ayda 1 şehir gezen kıvırcık saçlı kızların kullandığı bir yer olabilir.
@baltazar bunu sevmedi

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Kişisel blog için kullanabilirsin.
Kullanımda ya da google aramalarına çıkmada sorun yok. Sadece kaynak yok ve google bedaca hosting sağladığı için seni kısıtlıyor.
Kısaca para parayı çeker.

Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus Kaplan
Discord
Sessiz#0307
Ya ben normal kendi halinde 3 5 kuruş kazandıran bir site yapmak istiyorum.
Böyle bir webtekno falan olmicam.
Wordpress yine de gerekli mi?

@baltazar bunu sevmedi
Wordpress geleceğin için daha iyi, oluk oluk para aktığında wordpresse geçmekle uğraşmak zorunda kalırsın.

baltazar

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,623
İsim
A.Ş.
İlgilendiği Kategoriler
Güç Kaynakları
Wordpress geleceğin için daha iyi, oluk oluk para aktığında wordpresse geçmekle uğraşmak zorunda kalırsın.
ben şu an onun acısını yaşıyorum :/
Ama blogger'dan wordpress'e geçiren plugin varmış.

hem Caner kişisel blog açacak parayla derdi yok. Blogger daha iyi olur onun için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
271
İsim
Yunus Kaplan
Discord
Sessiz#0307
ben şu an onun acısını yaşıyorum :/
Ama blogger'dan wordpress'e geçiren plugin varmış.

hem Caner kişisel blog açacak parayla derdi yok. Blogger daha iyi olur onun için.
3-5 kuruş 3-5 bin olur illaha ama ondan önce AdSense için iyi bir alan adına vs. ihtiyacı var. Yani wordpress kesinlikle tercih edilmesi gereken seçenek, ayrıca 350 TL başlangıç için gayet yeterli.

Top Bottom