Neler Yeni

Blogger mı Wordpress mi?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yani reklam vereceğim diyelim. .com alacak param yok. Siye bir zaman sonra büyürse alırım. Ama o zamana kim öle kim kala?
.wordpress.com ile .blogspot.com arasında fark yok mudur yani? Google nazarında aynı mıdır?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır temalar yetmez mi?
Düzgün alan adı olmayan siteye ben girmem.Virüs olur bir şey olur diye.Bundan dolayı virüs programına da ihtiyaç duymuyorum. .com pahalı da değil gayet uygun.girdiğin çoğu site wordpress le yapılıyor.Tavsiye ederim. Wordpress in çok büyük bir topluluğu var. siteadi.wordpress.com falan uğraşma ver parasını al.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Düzgün alan adı olmayan siteye ben girmem.Virüs olur bir şey olur diye.Bundan dolayı virüs programına da ihtiyaç duymuyorum. .com pahalı da değil gayet uygun.girdiğin çoğu site wordpress le yapılıyor.Tavsiye ederim. Wordpress in çok büyük bir topluluğu var. siteadi.wordpress.com falan uğraşma ver parasını al.
Siteye ziyaretçi gelirse büyürse yani büyümeden kastım günde 500 1K kişi gelmesi değil.
100 kişi ve yukarısında kemik okuyucu kazanırsam düşünürüm.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siteye ziyaretçi gelirse büyürse yani büyümeden kastım günde 500 1K kişi gelmesi değil.
100 kişi ve yukarısında kemik okuyucu kazanırsam düşünürüm.
Yanlış anlama da 1 yıllık .com ilk yıl 37 lira 2 yıllık alırsan 114 lira. Uçuyoruz kaçıyoruz diye kripto konun var ama buna mı vermiyorsun anlamadım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yanlış anlama da 1 yıllık .com ilk yıl 37 lira 2 yıllık alırsan 114 lira. Uçuyoruz kaçıyoruz diye kripto konun var ama buna mı vermiyorsun anlamadım.
Bir insanın neye para verip veremeyeceğine siz mi karar veriyorsunuz?
Fırsatları görüyorum ama fırsatlardan yararlanacak para yok. Şimdiki sermayem 350 ve ben bunun 150 sini geleceği belli olmayan bir siteye mi yatirim?
Zaten zamanı gelince alacağım dedim.
Neyin heyecanı bu ?

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bir insanın neye para verip veremeyeceğine siz mi karar veriyorsunuz?
Fırsatları görüyorum ama fırsatlardan yararlanacak para yok. Şimdiki sermayem 350 ve ben bunun 150 sini geleceği belli olmayan bir siteye mi yatirim?
Zaten zamanı gelince alacağım dedim.
Neyin heyecanı bu ?
Ben de yanlış anlama diye girdim konuya zaten.350 lira bakiyenizle konu açıp akıl mı veriyorsunuz millete.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Evet. Sorun mu var?
Evet var.350 lira batsa bir şey olmaz ama belki biri senin anladığını sanar daha büyük bakiye ile girer.1000 lira bakiyesi olanla 100 bin bakiyesi olanın girdiği işlemler aynı olmaz olamaz.1000 lira yerine kolay konur ama 100 bin konmaz.Risk yönetimleri farklıdır.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Evet var.350 lira batsa bir şey olmaz ama belki biri senin anladığını sanar daha büyük bakiye ile girer.1000 lira bakiyesi olanla 100 bin bakiyesi olanın girdiği işlemler aynı olmaz olamaz.1000 lira yerine kolay konur ama 100 bin konmaz.Risk yönetimleri farklıdır.
Senin anlamadığın olay şu :
Ben milllete al veya sat demem.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Senin anlamadığın olay şu :
Ben milllete al veya sat demem.
Konuya vakıf birisi değilsiniz.Tavsiyem konu açmamanız.Ben 4 senedir içindeyim bir kere birine akıl vermişliğim olmadı.Kazanacağımızı kazandık paramızı cebimize koyduk.İnsanlar hayal peşinde koşmasınlar diye uyarıyorum.

Tartışmaya dönmesini istemiyorum.İyi akşamlar dilerim.

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Para harcamak istemiyorsan Blogger.

Eğer hosting ve domain alacak paran varsa Wordpress.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Eğer hosting ve domain alacak paran varsa Wordpress.
Ya şöyle bi süre sonra kemik bir okuycu olursa alan adı satın alacağım. Ama yolun yarısında bırakırım diye ilk etapta almiyim. Para boşa gider.
Sorum şu :
İlk etapta .wordpress.com alsam sorun olur mu indeksleme açısından öne çıkma vesaire.

Konuya vakıf birisi değilsiniz.Tavsiyem konu açmamanız.Ben 4 senedir içindeyim bir kere birine akıl vermişliğim olmadı.Kazanacağımızı kazandık paramızı cebimize koyduk.İnsanlar hayal peşinde koşmasınlar diye uyarıyorum.
Aynen siz en iyiyisiniz.

Top Bottom