Neler Yeni

Bloody A9081 Alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok

utkuversus

80+ Bronze
Fiyatına göre çok iyi fare bence. Alınabilir.

ErdemOzturk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
ErdemÖztürk
Instagram
erdmxztrk
A4Tech Alınır.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
arkadaşlar bu maustan almayı düşünüyorum fiyatıma göre sundukları hoşuma gitti sizin fikirleriniz nedir kullanan var mı memnun mu görüşlerini bekliyorum
İnternet kafelerin vazgeçilmez faresi :D alınır.

Altunsoy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
veysel emre altunsoy
bende var bundan yıllardır kullanıyorum gayet başarılı ancak renklerını değiştiremiyorsun kendı kendıne yasnıyor yanı haberın olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende var bundan yıllardır kullanıyorum gayet başarılı ancak renklerını değiştiremiyorsun kendı kendıne yasnıyor yanı haberın olsun
bizim renkle rgb ile bir işimiz yok zaten varsa daha güzel bi hava katar yoksa sorun yok önemli olan benim için oyunlardaki performansı,yazılımdan kolayca dpi ayari ve macro ayari yapılabilme,ergonomisi rahatlığ ve uzun ömürlü olması

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
Sensörü çok eski kesinlikle alınmaz. Bunun yerine rival 110 tercih edilebilir. Kullandım parçaladım zamanında ama şuan kullandığım mouselara göre 'nelerle cs oynamışız be' demek yanlış olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sensörü çok eski kesinlikle alınmaz. Bunun yerine rival 110 tercih edilebilir. Kullandım parçaladım zamanında ama şuan kullandığım mouselara göre 'nelerle cs oynamışız be' demek yanlış olmaz.
bi kac saat önce sipariş ettim araştirmama göre kullananlar memnun rahat ve uzun ömürlü bi mausmuş :) hata mi ettim

Reck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
sefa gençer
bi kac saat önce sipariş ettim araştirmama göre kullananlar memnun rahat ve uzun ömürlü bi mausmuş :) hata mi ettim
fiyatına göre pad ile beraber iyi. fakat günümüz teknolojisine bakarsak gerçekten eski kalıyor. zamanında kullanırken benim için biraz büyük geliyordu ama idare ediyordum. zamanla tuşlar bozuldu hatta sol taraf içeri göçtü daha sonra sensörü bozuldu ve çöp oldu.ondan sonra test edebildiğim mouselara göre gerçekten sensörünün kalitesi kötüymüş diyebilirim. razer deathadder elite, rival 310-300 , rival 110 ve şuanda kullandığım zowie ec2a. Bunların içinden en uygunu rival 110 olduğu için onu önerdim. Biraz küçük bir mouse a90 a göre ama kalitesi karşılaştırılamaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Doğan Tok
fiyatına göre pad ile beraber iyi. fakat günümüz teknolojisine bakarsak gerçekten eski kalıyor. zamanında kullanırken benim için biraz büyük geliyordu ama idare ediyordum. zamanla tuşlar bozuldu hatta sol taraf içeri göçtü daha sonra sensörü bozuldu ve çöp oldu.ondan sonra test edebildiğim mouselara göre gerçekten sensörünün kalitesi kötüymüş diyebilirim. razer deathadder elite, rival 310-300 , rival 110 ve şuanda kullandığım zowie ec2a. Bunların içinden en uygunu rival 110 olduğu için onu önerdim. Biraz küçük bir mouse a90 a göre ama kalitesi karşılaştırılamaz.
deatheader elitin fiyati ucmasa onu alacaktim zatende ilerde belki değişirim a90 in kalitesine bağlı

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,808
Üyeler
155,313
Son üye
hayrus
Top Bottom