Neler Yeni

Öneri BMW 320İ 2022 VS HONDA ACCORD 2023

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
Yukarıda bahsettiğim araçlardan hangisi daha mantıklı şahsen Bmw yi tasarım ve güç için düşünüyorum ama servis arızaları çok çıkarı diyorlar siz olsanız hangisini alırdınız Hondayı bi arkadaş önerdi o yüzden koydum

xTURANN

80+ Bronze
BMW Alıyorsan, aylık gelirinin fazla olması lazım. Tut ki bir kaza yaptın ( Allah korusun. ) veya kaza yapmadın kötü kullanımdan motorda bir sorun çıkarttın. Hiç yoktan 20k masraf çıkartabilir. Asgari ücretle çalışıyorsan sıkıntı olur.

Fakat her türlü BMW.

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BMW Alıyorsan, aylık gelirinin fazla olması lazım. Tut ki bir kaza yaptın ( Allah korusun. ) veya kaza yapmadın kötü kullanımdan motorda bir sorun çıkarttın. Hiç yoktan 20k masraf çıkartabilir. Asgari ücretle çalışıyorsan sıkıntı olur.

Fakat her türlü BMW.
Gelir aylık 50 civarı fakat parayı sadece arabayada yedirmek istemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakat her türlü BMW.
BMW nin küçüklükten beri hayalini kuruyorum o yüzden çok daha yatkınım

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,304
İsim
Çağatay
Yukarıda bahsettiğim araçlardan hangisi daha mantıklı şahsen Bmw yi tasarım ve güç için düşünüyorum ama servis arızaları çok çıkarı diyorlar siz olsanız hangisini alırdınız Hondayı bi arkadaş önerdi o yüzden koydum
2022 model bmw canınızı yakmaz bmw alın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,648
Üyeler
140,681
Son üye
TuğçeCoban
Top Bottom