Neler Yeni

Böyle bir şanssızlık hiç kimsede yoktur?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Tam 4 senedir internetten bu kart ile alışveriş yapıyorum. Ama böyle bir sorun olmadi.
Onunda limiti var mobilden yapiliyor

Sen en iyisi ne yap biliyor musun
Annen bi bankadan hesap acsin veya var olani
Telefon numarasini senin telefon yapsin kod sana gelir o hesapda senin olsun
Annen kullabiyorsa suanki bankayi baska bankadan acin kafa karisikligina yol acmamak ivin ben 18 den kucukken boyle yaptim hep
Yoksa cok sacma seylere takiliyorsun anlamsiz

Bu arada asla uzun yazi okumam ama ikk kez uzun yazi okuyorum bu kdr hocam
Sen neler yasamissin ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Abdulkadir çelik
Onunda limiti var mobilden yapiliyor

Sen en iyisi ne yap biliyor musun
Annen bi bankadan hesap acsin veya var olani
Telefon numarasini senin telefon yapsin kod sana gelir o hesapda senin olsun
Annen kullabiyorsa suanki bankayi baska bankadan acin kafa karisikligina yol acmamak ivin ben 18 den kucukken boyle yaptim hep
Yoksa cok sacma seylere takiliyorsun anlamsiz

Bu arada asla uzun yazi okumam ama ikk kez uzun yazi okuyorum bu kdr hocam
Sen neler yasamissin ya
Müşteri hizmetlerini aradım mobilden yapamadığımdan Pazartesi günü şubeden limit yükseltmem lazımmış. Mecburen öyle yapicam. Bilgisayar konusunda gerçekten bahtsız bedeviyim her zaman bir sorun çıktı.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Müşteri hizmetlerini aradım mobilden yapamadığımdan Pazartesi günü şubeden limit yükseltmem lazımmış. Mecburen öyle yapicam. Bilgisayar konusunda gerçekten bahtsız bedeviyim her zaman bir sorun çıktı.
Dedigim gibi yap normalde mobilden 500k ya kadar cekiliyor ama yasindan dolayi hep boyle seylerle ugrasirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Abdulkadir çelik
Dedigim gibi yap normalde mobilden 500k ya kadar cekiliyor ama yasindan dolayi hep boyle seylerle ugrasirsin
Ya aslında sadece şu laptopu alsaydım bir daha 18 yaş engeline takılmazdim. 18 olmama 1 ay kaldı. İşte 1 ay geç doğmanin cezasını çekiyorum şuan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya birde şimdi annemin hesabına parayı yüklemek 5 gün sürer. Çünkü günlük çekme limiti 4000 mobilden para transferide yapılmıyor. Yani pazartesiyi bekleme daha iyidir yinede yardımın için teşekkür ederim

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
Top Bottom