Neler Yeni

🟠BOMBA İDDİA! "İZMARİT VERGİSİ GELİYOR!"

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
komedisin valla konuyu ampule nasıl getirdin ve oraya bastığımı nereden çıkarttın? ikincisi sigara içen tayfadansın herhalde bu kadar tepki gösterip hemen ampule falan gittin. Ampulle hiçbir alakam olmaz sen daha yakınsındır o tarafa.
Ben sigarada içmiyorum aynı zamanda muhalifim ama sen telefonunu çıkar diyen dayılar gibi sürüm sürüm sürünmeyi normal zannediyorsun galiba evet konu ampule geldi çünkü dünyada bu kadar vergi alan başka Avrupa ülkesi neredeyse yok iktifarda AKP değilde başla bir parti olsaydı bu kadar vergi yemezdik

Ben sigarada içmiyorum aynı zamanda muhalifim ama sen telefonunu çıkar diyen dayılar gibi sürüm sürüm sürünmeyi normal zannediyorsun galiba evet konu ampule geldi çünkü dünyada bu kadar vergi alan başka Avrupa ülkesi neredeyse yok iktifarda AKP değilde başla bir parti olsaydı bu kadar vergi yemezdik
ben az veya fazla vergi alınıyor dedim mi? Evet özellikle mehmet şimşek geldikten sonra saçma sapan vergiler gelmeye başladı ben diyorum ki diğer gelen vergilere kıyasla bu daha mantıklı dolaylı yoldan nefes alma vergisi gelseydi bunun yerine gerçekten ona ne derdin merak ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sen söylediğimin mantığını yanlış anlamışsın bence

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,314
İsim
Enes kaya
Kesinlikle gelmeli. Bu b.k 100-200₺ olmalı icmeyin kardeşim şunu. Şunu icen insanin kendine saygisi yok dışardan saygı beklemesin sonra. 3. Sınıf insan baska bisey değil. Havayı kirletiyor içenlerin çoğu paketi actigi gibi çöpünü yere atiyor sigara bitince izmariti yere atiyor hayvanlıktan baska bisey değil. Kafeye gidiyoz dışarda oturalım arkada ki sigara içtiği icin nefes aldirtmiyor. Dunyanin en sacma en gereksiz seyi baska urunlerle baska seylerle cevrene dogaya veremeyecegin zarari rahatsizligi sigara ila normalmis gibi yapiyorsun

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Selim
Belli yıldan sonra doğanlara tamamen yasaklama işi baya mantıklı umarım yürürlüğe girer.

Top Bottom