Neler Yeni

Borsaya Nasıl Başlanmalı?

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
ahmet okan
Merhaba iyi günler borsaya nasıl başlanılır ücretsiz kurslar var mı önerebileceğiniz borsa hakkında hiçbir bilgim yok anlatabilir misiniz ufaktan.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Merhaba iyi günler borsaya nasıl başlanılır ücretsiz kurslar var mı önerebileceğiniz borsa hakkında hiçbir bilgim yok anlatabilir misiniz ufaktan.
Şirketi araştır. Şirketin büyüyebilecegini düşünüyorsan yatırımını yap. Anlık takip etsen bile panikleyip hızlı işlem yapmaya çalışma. Erken safhada yüksek miktar parayla girme. Kaybetsen de üzülmeyecegin miktarlarla piyasayı takibe al ve ögrenmeye çalış. Kimsenin lafına bakma. Hiçbir youtube kanalı vs. dinleme. O al demiş bu sat demiş demeden kendi düşündüğünü yap. Çünkü al diyenin elinde vardır. Sat diyen de aşağıdan almak İçin bekleyendir.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
Ayrıca terste kalırsan ve hissene güveniyorsan araştırıp aldıysan zarardan cikana kadar sabret. Yoksa çok terste kalır kaybedersin. Yükselene değil potansiyeli olana yatırım yap. Haftada %30 üzerinde gitmiş bir hisseye ben de ne koparsam kardır diyerek girme patlamaya hazir bomba gibidir.

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
ahmet okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayrıca terste kalırsan ve hissene güveniyorsan araştırıp aldıysan zarardan cikana kadar sabret. Yoksa çok terste kalır kaybedersin. Yükselene değil potansiyeli olana yatırım yap. Haftada %30 üzerinde gitmiş bir hisseye ben de ne koparsam kardır diyerek girme patlamaya hazir bomba gibidir.
Hocam çok teşekkür ederim önerinizi dinliyecem inşallah sabır edebiliriz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba iyi günler BAŞLAMA.
Artık Karar verdik.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa

Artık Karar verdik.
Ayrıca borsa eskisi gibi her gelenin para kaldırabileceği bir ortam olmaktan çıktı. Ciddi takip ve sabır gerekiyor. Sirketleri iyi analiz etmelisin ve çok detayli araştırmalısın. Bir alım yapmadan önce de en az 1aydan fazla alim yapacağın hisseyi takip etmeni şiddetle tavsiye ederim. Hele şu dönemde borsa acayip tehlikeli uyarayım.

arturo

80+ Silver

Artık Karar verdik.
Paranı kaybetmeye karar vermişsin ben uyarımı yaptım gerisini sana kalmış son zamanlarda borsa iyice çocuk alanına döndü...

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
ahmet okan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paranı kaybetmeye karar vermişsin ben uyarımı yaptım gerisini sana kalmış son zamanlarda borsa iyice çocuk alanına döndü...
Teşekkür ederim zaten 100 200 TL ile girecem para gitsede bir şey olmaz sağol

TahinPekmez

80+ Silver
Top Bottom