Neler Yeni

Boy Uzatmak İçin Taktikler

Keremdiyola

80+ Bronze
Kanka belki polis falan olmak istiyordur boy kilo sınır var sonuçta
Knk orda 19 yaşına kadar olan ayları hesaplayıp hafiften bi espri yapmak istemiştim altta tavsiyemi verdim

Batu17

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Batuhan Kurt
herkese merhabalar.14 yaşındayım.ve boyum 165.1 ayda 10 cm uzatmam lazım.nasıl uzatabilirim?en etkili yöntemler nelerdir?
Sana kendi yaptığım şeyi önereyim 1ü günlüğüne tatile gitmiştim Allahın her günü 5 6 saat yüzden boyum gitmeden önce kısaydı az uzadı orada eve geldim ardan biraz geçti ve notun aşırı arttı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk orda 19 yaşına kadar olan ayları hesaplayıp hafiften bi espri yapmak istemiştim altta tavsiyemi verdim
Hee ben anlamadım :)

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Hormonlara overclock yap

DonanımFikir

Beta Berk Bayındır 'ı Rahmetle Anıyoruz
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,587
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
İmkanın varsa yüz, yazın her gün yüzerek 12 cm uzadım. 160tım şu an 173 civarındayım. Basketbol oynayabilirsin alan varsa. Yoksa bir barfiks çubuğu alıp evde ona asılabilirsin. Ayrıca günlük aldığın protein miktarı çok önemli. Kaç kiloysan 1.5-2 ile çarpıp o proteini almaya çalış. Yoksa ne yaparsan yap uzamıyor. Tecrübeyle sabit :D
Yüzme de artık zengin işi malesef....

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,259
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Genetik önemli, fakat eğer spor yapmayıp beslenmenize dikkat etmeden yaşarsanız 1.80 olacaksanız, aynı kişi spor yapar ve beslenmesine dikkat ederse 1.85 olabilir. Siz yapın sporunuzu, kemik açıklığınız varsa kısa sürede uzarsınız

Batu17

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Batuhan Kurt
Genetik önemli, fakat eğer spor yapmayıp beslenmenize dikkat etmeden yaşarsanız 1.80 olacaksanız, aynı kişi spor yapar ve beslenmesine dikkat ederse 1.85 olabilir. Siz yapın sporunuzu, kemik açıklığınız varsa kısa sürede uzarsınız
Katılıyorum genetik çok önemli annem ve babam kısa ama dayım amcam falan uzun onlar da etkiliyor ama boy uzatmada bence en iyi şey yüzmek Allahın her günü yüzeceksin 10 gün boyunca yüzdüm 5-6 saat bayağı uzadım

• Beğen
Reaksiyonlar: Ciri

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,259
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
Katılıyorum genetik çok önemli annem ve babam kısa ama dayım amcam falan uzun onlar da etkiliyor ama boy uzatmada bence en iyi şey yüzmek Allahın her günü yüzeceksin 10 gün boyunca yüzdüm 5-6 saat bayağı uzadım
Evet, ben yazın 60 gün falan günde 2 saat aralıksız yüzdüm. Hem fiziğim gelişti hem boyum uzadı. Zaten zayıftım o yüzden kilo vermedim ama vücudum biçimlendi. Çok faydalı yüzme. Onun dışında basketbol da çok iyi( ama bunu 1 2 ay boyunca günde fazla saatlerle yapman gerek)

ogulcankn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Oğulcan
16 yaşında 191'im sana tavsiyem basketbol oynaman ve süt ürünlerini tüketmen. Şu an pek mümkün olmasa da yüzmekte çok faydalı. 1 ayda o kadar uzamak zor ama uzun süreye yayarsan neden olmasın.

LineaTurco

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,013
İsim
Zeki Müren
Hayır amcan filan uzunsa etki etmez uzunluk baskın Dominik gen çekinik ile Dominik bir araya gelince çekinik ortaya gelmez ondan dolayı senin genetigin kısa olmak zorunda fakat kemiklerini kalsiyumla doldurursan kemiklerin uzar en önemli etken ise omurga omurgayı açabilirsin çok iyi olur oyun oynarken 90 derece durmaya çalışmalı vesair hep dik durmalı onlar için korse fıçı şeyler filan var sopalar da var ama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
907,103
Üyeler
140,768
Son üye
BJKLİ TARİHÇİ
Top Bottom