Neler Yeni

Boyum uzamıyor mastürbasyon boy uzamasını etkilermi

Hasan344

80+ Gold
Hocam bir süre kız ortamını elinizden geldigince azaltın bn erkek Kur'an kursu olunca ve gusulu alacak fırsat olmadığından bıraktım
Yaz boyu dagdayim zaten ve bu yüzden 3 ay kız ortamından uzağım fakat yinede olmuyor. Her gün gusül alıyorum😃. En fazla 4 gün birakabildim daha fazla olmuyor bende.
Mesaj otomatik birleştirildi:

gardas sizin ne değişik günah algilarinuz var ben anlamıyorum Allah size vermiş boyle bir işlevi NASIL GUNAH OLSUN OLUM AZ KAFAYI VALISTIRIN

kral enerjiyi etkiliyor baya 40 gün yapmadım ilk 1 haftadan sonra enerjim hiç bitmedi

enerjin yoksa spor yapamazsın spor yapamazsab vücudun hareket etmez vücudun hareket etmezse hantallasirsin
Enerji ve stres olarak baya bir etkiliyor ama boy olarak sanmıyorum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,022
İsim
uwu
Yaz boyu dagdayim zaten ve bu yüzden 3 ay kız ortamından uzağım fakat yinede olmuyor. Her gün gusül alıyorum😃. En fazla 4 gün birakabildim daha fazla olmuyor bende.

İnanın hocam bırakınca kendinizi boşlukta hissediyorsunuz ama o askerler için o7

Hasan344

80+ Gold

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
652
İsim
Emre Erkan Aydın
ben sağlıklı beslenirim hocamda nerden bakabilirim bu testlere
Kan tahlili yaptırman lazım dahiliyede bir de hormonlarına baktır doktor biraz yok falan der ama umursama 20 yaşındayım 17 yaşından beri doktora gidiyorum bu yıl d vitamini yüksek tiroit ve magnezyum eksikliği olduğunu yeni öğrendim hormon veya vitaminsizlik deyip geçme uzun vadede testesteronu bayağı bir azaltıyor doktorlar önemsiz gibi gösteriyor ama araştırırsan hormonsal sıkıntılar ve hele ki d vitamini ve magnezuyumun vücut için ne kadar önemli olduğunu anlarsın tüm vitamin testlerine bakmadan asla doktorun odasından çıkma yaşın kaç olursa olsun istediğini yapmak zorunda o yüzden çekinmeden yaptır ilerde saç dökülmesi halsizlik düşük enerji yağlanma gibi sorunlar ortaya çıkar mesela asosyalsen ve dışarıdan d vitamini yeteri kadar almıyorsan tüm vücut dengen bozuluyor ve hepsi birbirini tetikliyor ve d vitamini ihtiyacının %95 kadarını güneşten alıyorsun o yüzden asosyal bir birey uzun vadede anlayamayabiliyor ortaokuldan beri varmış bu sorun bende zaten ben ergenliğe girdiğimde boyum aşırı uzadı ve lisede durdu çok üstelemedim uzarım falan diye düşündüm ama öyle olmadı tüm vücut dengem bozulmuş ve ben bu yağlanmayı kafaya taktığım için bir de üstüne b12 demir folat çinko gibi vitaminlerden de mahrum kaldım boyum daha da hiç uzamadı doktora gitmek sana hiç bir şey kaybettirmez kaybedeceğin tek şey birkaç saat olur ama hayatının büyük bir kısmını etkiler yanında yetişkinle gidersen belki uzatmadan direk testleri yapar tr geneli doktorlar genelde kim olursa olsun başından direk göndermeye çalışıyor teslteri 1 kerede yaptır en azından içinde bir şüphe kalmasın

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser
Ulan hep kısaboylu oldum hep
Ya beyler ne yapsam uzamıyor tabi genetikte ne kadar uğraşsamda aslında genetiğim o kadar kötü değil
Boyum çıplak ayak 161 162 fln 15 yaşıma yeni girdim bütün arkadaşlarım en az 175 bu boy sıkmaya başladı cidden
Baba çıplak ayak 175 anne 155 amca 180 dayılar 165 170 ailede anne tarafı kısa baba tarafı uzun kişiler var dayımın oğlunun annesi 150 babası zar zor 170 benle yaşıt 175 bide şişman
1 aydan fazladır evde dışarda spor yapıyorum 58kgyim bol bol su içiyom tonla protein alıp hareket yapıyorum ama olmuyo 1 ay kısa diyebilirsiniz ama şubattan beri uğraşıyorum
ve mastürbasyon boy uzamasını engellermi
ergenliğe girdim diyebilirim tüylenmeler var bıyık ta var ama sakal yok
Daha 15 yaşındasın dur bakalım. 185 falan olamyı bekleme zaten ama 170+ olabilirsin

Ya beyler ne yapsam uzamıyor tabi genetikte ne kadar uğraşsamda aslında genetiğim o kadar kötü değil
Boyum çıplak ayak 161 162 fln 15 yaşıma yeni girdim bütün arkadaşlarım en az 175 bu boy sıkmaya başladı cidden
Baba çıplak ayak 175 anne 155 amca 180 dayılar 165 170 ailede anne tarafı kısa baba tarafı uzun kişiler var dayımın oğlunun annesi 150 babası zar zor 170 benle yaşıt 175 bide şişman
1 aydan fazladır evde dışarda spor yapıyorum 58kgyim bol bol su içiyom tonla protein alıp hareket yapıyorum ama olmuyo 1 ay kısa diyebilirsiniz ama şubattan beri uğraşıyorum
Dostum genetik bilimci değilim ama ufak tefek araştırmalarıma göre boy uzamasıyla alakalı bir şey maalesef söyleyemeyeceğim ama beyinsel fonksiyonları etkilediği doğrudur.
Bence bırak kendini zorla kendine sınırlar koy.
Mesela o anlık gelen hissi ortan kaldırmak için vücuduna adrenalin pompalamasına yardımcı ol bu sayede beynin mastürbasyonu ikinci plana atacak ve işine odaklanacaksın. Bizzat kendim denedim ve uyguladım.

Dostum genetik bilimci değilim ama ufak tefek araştırmalarıma göre boy uzamasıyla alakalı bir şey maalesef söyleyemeyeceğim ama beyinsel fonksiyonları etkilediği doğrudur.
Bence bırak kendini zorla kendine sınırlar koy.
Mesela o anlık gelen hissi ortan kaldırmak için vücuduna adrenalin pompalamasına yardımcı ol bu sayede beynin mastürbasyonu ikinci plana atacak ve işine odaklanacaksın. Bizzat kendim denedim ve uyguladım.
nasıl yani zararmı veriyor nasıl etkileyebilirim

Daha 15 yaşındasın dur bakalım. 185 falan olamyı bekleme zaten ama 170+ olabilirsin
170+yetmez ve geç olmak istemiyorum

enerji ve stres derken

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Miraç Sarıkaya
sen gene iyisin benim yaş 17 boy 157

dostum zarar vermekten ziyade senin için bir alışkanlık haline getiriyor bunu beynin gündelik bir rutin gibi yapmaya devam ediyorsun.
Burayı incelersen zararları ve yararları hakkında bilgiler öğrenebilirsin aslında zararları kadar yararları da var bakmanı öneririm.

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Hakan Keser

enerji ve stres derken
Yapacak bir şey yok. Bende 172 oldum 16 yaşında. Şuan 19 yaşındayım ve 20ye az kaldı ama boyum 172 hala. Yapıcak bir şey yok bazı şeylere maalesef.

Yapacak bir şey yok. Bende 172 oldum 16 yaşında. Şuan 19 yaşındayım ve 20ye az kaldı ama boyum 172 hala. Yapıcak bir şey yok bazı şeylere maalesef.
genetik nasıl ekstra bişey yaptınızmı

Top Bottom