Neler Yeni

Brown switch vs Red Switch

Haploits

80+
Selam arkadaşlar kendime klavye olarak James Donkey 610s beğendim mavisini almayacağım çok kafa şişiriyor. 3 farklı switchi var ben brown ile kırmızı arasında kaldım hangisi daha iyidir sizce ses vs. ?

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
James Donkey 619 var black switch şahsen brown tercih ederim çok sesli olmaz

Haploits

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
ben brown biraz daha sesli diye biliyorum ama benim için sorun olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

kırmızı sessiz ya ilk kez mekanik klavyem olacak galiba brown sesli kırmızıya göre ondan
Ben şahsen mavi switch düşünüyorum sesi seviyorum ve mavi olmasa kırmızi alırdım sesi biraz daha az hatta baya az ama plastik gibi ses çıkarırken plastik hissi vermiyor aşırı iyi olay.

J4rvisM

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,133
İsim
Jarvis-M
ben brown biraz daha sesli diye biliyorum ama benim için sorun olmaz

kırmızı sessiz ya ilk kez mekanik klavyem olacak galiba brown sesli kırmızıya göre ondan

red switch in sesi beni tilt ediyor bence red alma ama sen bilirsin bana sorsan black switcl al geç

Haploits

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben şahsen mavi switch düşünüyorum sesi seviyorum ve mavi olmasa kırmızi alırdım sesi biraz daha az hatta baya az ama plastik gibi ses çıkarırken plastik hissi vermiyor aşırı iyi olay.
maviyi bende çok istiyordum ama çok sesliymiş ondan almadım ama galiba brown alacağım sesi maviye benzer ve artıları var sadece tek eksisi ki bana bi zararı yok atlama noktası mı ne varmış

red switch in sesi beni tilt ediyor bence red alma ama sen bilirsin bana sorsan black switcl al geç
siyahı yok kanka kahverengisi var onu alcam

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
maviyi bende çok istiyordum ama çok sesliymiş ondan almadım ama galiba brown alacağım sesi maviye benzer ve artıları var sadece tek eksisi ki bana bi zararı yok atlama noktası mı ne varmış

siyahı yok kanka kahverengisi var onu alcam
Reis mavi ses çıkarıyor ama rahatlatıyor baya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,902
Üyeler
140,266
Son üye
seemly