Neler Yeni

Bu 3 mouse pad arasından hangisi iyi ?

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
3 ü de bende var zaten 1-1.5 yıl önce falan almıştım. Bayadır 90*40 mousepadi kullanıyorum diğerleri kenarda duruyordu. Rival 3 mouse kullanıyorum ve csgo oynuyorum sıklıkla 500 dpi 2 sensivity ile hangisini kullanmamı önerirsiniz yoksa aralarında fark yokmu pek anlamıyorum mousepad den.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
3 ü de bende var zaten 1-1.5 yıl önce falan almıştım. Bayadır 90*40 mousepadi kullanıyorum diğerleri kenarda duruyordu. Rival 3 mouse kullanıyorum ve csgo oynuyorum sıklıkla 500 dpi 2 sensivity ile hangisini kullanmamı önerirsiniz yoksa aralarında fark yokmu pek anlamıyorum mousepad den.
hocam ben 90x40 olanı kullanıyorum memnunum ama fazla toz tutuyor ve dikiş kısımları rahatsız ediyor ben o kısmı masadan sallandırıyorum eğer rahatsız eder diyorsanız almayın.

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben 90x40 olanı kullanıyorum memnunum ama fazla toz tutuyor ve dikiş kısımları rahatsız ediyor ben o kısmı masadan sallandırıyorum eğer rahatsız eder diyorsanız almayın.
Üçü de var zaten hocam yazdım konuya. 90*40 olan haklısınız toz tutuyor baya haftada bir siliyorum ıslak mendille. Ben sadece aralarındaki farkı soruyorum control speed gibi csgo için hangisi daha iyi olur.

Mehmed emin Tosun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
Mehmed emin Tosun
Üçü de var zaten hocam yazdım konuya. 90*40 olan haklısınız toz tutuyor baya haftada bir siliyorum ıslak mendille. Ben sadece aralarındaki farkı soruyorum control speed gibi csgo için hangisi daha iyi olur.
kusura bakmayın hocam ben başlığı okuyup cevap yazdım hemen bence 90x40 iyi olur hem büyüklük açısından hem de köşelerden dolayı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,282
Üyeler
142,885
Son üye
idg79792017
Top Bottom