Neler Yeni

bu bilgisayarı almamak için bana 3 neden söyleyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
muhammed kh
birincisi i7 işlemcilerin 13. ve 14. nesillerinde sorunlar çıkabiliyor illa sonun k ilebitmesi gerekmiyor
ikincisi bu fiyat biraz pahalı çünkü biliyorsun ekran kartının 100w üstünde olması performansı değiştirmez
son olarak ram ları bu sisteme göre az kalıyor yani rtx 4070 var ama 16gb ram mantıklı gelmiyor kulağa en az bi 32 gb olmalı yani upgrade harcicağın paraya daha iyi bi bilgisayar alabilirsin

Muzaffer0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muzaffer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
birincisi i7 işlemcilerin 13. ve 14. nesillerinde sorunlar çıkabiliyor illa sonun k ilebitmesi gerekmiyor
ikincisi bu fiyat biraz pahalı çünkü biliyorsun ekran kartının 100w üstünde olması performansı değiştirmez
son olarak ram ları bu sisteme göre az kalıyor yani rtx 4070 var ama 16gb ram mantıklı gelmiyor kulağa en az bi 32 gb olmalı yani upgrade harcicağın paraya daha iyi bi bilgisayar alabilirsin
yorumun için çok teşekkür ederim peki ya şu bilgisayar nasıl
üzerine ram ve ssd takviyesi yapacağım

xTURANN

80+ Silver
Tam Bütçe Ne Kadar ?

@Ruffian nokta atışı öneriler yapıyor.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,149
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bütçeyi tam olarak anlayamadım.

VersusVenom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Muhammed Karakaya
Discord
versusvenom
Tek neden söyleyeyim 13.nesil intel işlemci :D

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Kadir

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
demir
en fazla 30 bin 32 bin tl

kendi kullandığım laptopu öneriyorum.

Muzaffer0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muzaffer
Tek neden direk laptop olması o fiyata tank gibi masa üstü dizersin o laptopun 50 katı performansini alırsın
her şey performans mı yurt odasında da mı kasa kurayım cahil yorumlar yapmayın lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendi kullandığım laptopu öneriyorum.
excalibur önerilmiyor pek internette satıcılarda nedeni ne sizce biraz hafif ve kompakt bir şey isityorum

Örümcek Adam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
demir
excalibur önerilmiyor pek internette satıcılarda nedeni ne sizce biraz hafif ve kompakt bir şey isityorum
çok kaliteli olmadığını söylemeliyim. soğutması vasat ve biraz sesli çalışıyor. malzeme kalitesi de eh işte. bu bütçede aldığın diğer markaların modelleri de çok farklı değil. görünüş olarak şık ve hafif. casper servislik durumum olmadı fakat insanlar servisten memnun değil diye biliyorum. açıkçası sağlam geldiyse servis vs uğraştırmaz güle güle kullanırsın.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,149
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
739
İsim
Kadir
cahil sizsiniz ulan bana demiş ben yurtda kullanacağım diye gerizekalıya bak 2060 lı masa üstü sistem şuan ki 3050 4050 yi parçalıyor burda bana boş muhabbet yapma
her şey performans mı yurt odasında da mı kasa kurayım cahil yorumlar yapmayın lütfen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,834
Üyeler
157,290
Son üye
ozzo4
Top Bottom