Neler Yeni

bu bilgisayarı almamak için bana 3 neden söyleyin

Muzaffer0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muzaffer
arkadaşlar öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkürler ben buraya laptop önerileri kısmına forum açtıysam masaüstü istemediğim gayet ortadadır bilgi veren ve bilgisayar öneren arkadaşlara teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
JQBAMAGSKAVQMSVWKAVSKQGSMSGWKSGWKWHSKHSQKSHSHWKSAKSHSKAHKSHSSHSKSBSKSVSKWHSKABSKSBAKSHSKWHSKSH güzel kızlar keko tiplere aşık oluyor derken demek istediğim buydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankacim anlamıyorlar empati kuramiyorlar ben ona sinirlendim adam laptopun masaüstünden kötü olduğunu bilmesine rağmen burda bana boş yapıyor yok şu var şu yok
Neye göre iyi? Ne saçmalıyorsun kardeşim sen? Ben alacağım şeyde benim istediğim özellikleri bana sunuyor mu diye bakarım eğer sunuyor ise o şey iyidir sunmuyor ise değildir az düşün insanlara da atarlanmışsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kör kütük aşık olduğum 10/10 kızın asik oldupu çocugun karakteristik yapısı deil mi bu LQBSWBWKVWSBSKQBSKWWDMBWSJBDAKBSSKSHKDBWKSBSKSBSKSB yaşamayan yoktur sunu

Son düzenleme:

thegreendawg

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Efe Kaba
gerçekten bu forumdaki böyle tiplerin uzaklaştırılması lazım konuyla alakasız ne varsa konuşur kavga eder tartışır yanlış bilgi verir boş yapar tüm toksik özellikler mevcut

Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Talha Açıkgöz
IMG_0584.png

Yok bu çocuk sizofren beyler

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
muhammed kh